Pokaż kategorie

Chronimy przyrodę

HECHT Polska Sp. z o.o. przywiązuje dużą wagę do ochrony przyrody. Stale poszerzamy asortyment produktów zasilanych bateriami. Są ciche, nie wytwarzają żadnych emisji, więc są jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

Do takich urządzeń należą na przykład elektryczne quady HECHT, które są przeznaczone nie tylko do rozrywki, ale także do pracy w ogrodzie, a homologowane modele można normalnie użytkować na drogach.

Nie można zapominać o skuterach elektrycznych, które oszczędzają nie tylko przyrodę, ale i portfel, ponieważ koszty związane z ładowaniem są kilkakrotnie niższe niż eksploatacja silnika spalinowego.

Zdajemy sobie sprawę, że ekologiczna utylizacja starej, niesprawnej baterii jest trudna. To był jeden z powodów, dla których jako jedni z pierwszych na rynku wprowadziliśmy kompletne linie akumulatorów, w ramach których jednym typem akumulatora można zasilać kilka typów sprzętu ogrodniczego i narzędzi. W praktyce wystarczy jeden lub dwa akumulatory, aby zasilić szeroką gamę produktów. Nie trzeba kupować osobnej baterii do każdej maszyny a jednocześnie zmniejszamy ilość baterii do utylizacji.