Pokaż kategorie

Instrukcje

Podczas sprzedaży produktów Hecht wprowadzane są niewielkie zmiany konstrukcyjne w ramach ich ulepszeń, które mają przede wszystkim na celu poprawę jakości i niezawodności produktów Hecht. W niektórych przypadkach zmiany te mogą wpłynąć na użytkowanie produktu.

Aby zapobiec możliwym szkodom wynikającym z używania produktu zgodnie z niepoprawnymi instrukcjami użytkowania, instrukcje są dystrybuowane wyłącznie w formie drukowanej jako część nowo zakupionego produktu. W przypadku jego uszkodzenia lub utraty istnieje możliwość zamówienia instrukcji za pomocą formularza, w którym konieczne jest określenie rodzaju produktu, w tym roku produkcji. Informacje te znajdziesz na tabliczce znamionowej produktu Hecht.

Opłata manipulacyjna w wysokości 15zł (z VAT) obejmuje koszty produkcji, koszty dystrybucji, koszty wysyłki i pakowania. Instrukcje zostaną wysłane gotówką przy odbiorze pocztą polską.

Jeśli nie otrzymałeś żadnych instrukcji zakupionego produktu, skontaktuj się z działem reklamacji.Instrukcja produktu


Informacje rozliczeniowe


Wpisz adres wysyłki

Wypełnij, jeśli chcesz, aby towary zostały dostarczone na inny adres niż adres rozliczeniowy (nie do odbioru osobistego).


Dane kontaktowe


Metoda odbioru i płatności *


Cena

15zł (z VAT) - cena zawiera opłatę manipulacyjną za wydruk instrukcji, wysyłkę i pobranie przy odbiorze