Pokaż kategorie

VIP Program Bonusowy

Bonusowy program VIP

Kartę uzyskasz i użyjesz w każdym sklepie HECHT- Specjalista Ogrodnictwa

Zarejestrujemy Cię

Zbieraj punkty na zakupy

Zdobywaj nagrody i rabaty*

* Jesteś zainteresowany specjalną ofertą bonusową i nie masz karty VIP? Na życzenie karta zostanie Ci wystawiona w każdym sklepie HECHT - specjalista ogrodnictwa, a Ty możesz od razu skorzystać z jej dobrodziejstw!

 • Każde wydane 2zł = 1pkt. na karcie VIP

  Poproś o kartę VIP w dowolnym sklepie HECHT - specjalista ogrodnictwa Kupując w sklepach HECHT za wydane każde 2zł otrzymasz 1 punkt bonusowy na kartę.
  Bonusowe punkty nie doliczają się za zakupy przez internet i nie można ich wykorzystać w sklepie internetowym.

Regulamin VIP Karta HECHT

 
 • Specjalne wydarzenia dla uczestników programu VIP KARTA
 • Bieżące informacje o promocjach i nowościach
 • Rabat na usługi serwisowe

Miej kartę zawsze pod ręką! Dodaj ją do jednej z dostępnych aplikacji mobilnych.

Co otrzymasz w ramach programu lojalnościowego HECHT "VIP KARTA"?

Za każdy zakupiony przedmiot u naszych specjalistów otrzymujesz tzw. punkty lojalnościowe. Ilość punktów, które otrzymujesz uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz od nas informację o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru. Następnie przy zakupie w sklepie firmowym HECHT Polska możesz punkty wymienić na produkty lub usługi. Punkty zostają zaksięgowane na karcie w przeciągu 24 godzin, więc zakup punktami możesz dokonać nie szybciej, aniżeli kolejnego dnia.

Jednocześnie masz szansę uczestniczyć w regularnych promocjach i kupować wybrane produkty ze znaczną zniżką. O bieżących wydarzeniach będziesz informowany za pomocą ulotek informacyjnych oraz maili. Informacje o bieżącej akcji promocyjnej w łatwy sposób odnajdziesz na naszej stronie internetowej – www.hechtpolska.pl

W jaki sposób naliczane są punkty lojalnościowego HECHT "VIP KARTA"?

Dokonując zakupu w dowolnym sklepie firmowym HECHT Polska punkty na karcie zapisywane są w sposób elektroniczny i przyznawane zgodnie z zasadą: za każde wydane 2 zł otrzymujesz 1 pkt. Punkty nie są przyznawane przy zakupach w sklepie internetowym, oraz nie mogą zostać wykorzystane przy zakupie internetowym. PROGRAM LOJALNOŚCIOWY OBEJMUJE TYLKO SKLEPY FIRMOWE.

Co możesz otrzymać za punkty programu lojalnościowego HECHT "VIP KARTA"?

Zgodnie z aktualną ofertą programu lojalnościowego HECHT "VIP KARTA" dostępną we wszystkich sklepach firmowych HECHT Polska, możesz otrzymać dużą obniżkę ceny na nasze produkty i usługi. Po finalizacji transakcji, twoje konto automatycznie zostanie przeliczone, a wydane punkty zostaną odjęte z konta klienta. Promocje nie łączą się ze sobą. Na produkt promocyjny nie możesz uzyskać dodatkowego rabatu z VIP Karty.

Gdzie uzyskam informacje na temat swojego stanu konta?

Informację na temat stanu konta otrzymasz w każdym sklepie firmowym HECHT. Po podaniu karty sprzedawcy, sprawdzi on obecny stan Twojego konta oraz jego status. 

Czy mogę wypłacić punkty w gotówce?

Niestety punktów nie można wymienić na gotówkę. HECHT Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania struktury i warunków programu lojalnościowego HECHT "VIP KARTA" w dowolnym momencie. W przypadku nadużycia programu lub oszustwa, sankcje będą obejmować zawieszenie prawa klienta do udziału w programie lojalnościowym.
Punkty z programu nie są przenośne, są przypisane bezpośrednio do Twojego konta i nie ma możliwości ich przekazania, jednakże możesz nimi zapłacić za towary kupowane dla kogoś, w formie prezentu.

Zasady programu premiowego HECHT "VIP KARTA"

 1. Operatorem programu HECHT "VIP KARTA" jest firma HECHT Polska Sp. z o.o.. Program dotyczy wybranych produktów, które oferuje sieć sklepów HECHT- Specjalista ogrodnictwa.
 2. Uczestnikiem programu bonusowego VIP KARTA może być każda osoba fizyczna (zwana dalej „Klientem”), która ukończyła 15 lat. Uczestnictwo w programie bonusowym VIP KARTA jest bezpłatne.
 3. Warunkiem uczestnictwa w programie HECHT "VIP KARTA" jest dokonanie i zarejestrowanie każdorazowej transakcji w sklepach firmowych HECHT Polska. Po rejestracji klient otrzymuje swoją unikalną kartę upoważniającą do udziału w programie premiowym. Warunki korzystania  z programu premiowego mają tylko i wyłącznie zastosowanie w sklepach firmowych HECHT Polska.
  Zakupy internetowe nie biorą udziału w programie lojalnościowym.
 4. Program HECHT "VIP KARTA" jest projektem długoterminowym, bez ustalonej daty końcowej. HECHT Polska zastrzega sobie prawo do zakończenia programu w dowolnym momencie. Data zakończenia programu zostanie ogłoszona w ogólnodostępnym dla klientów komunikacie, na naszej stronie www.hechtpolska.pl.
  Po wskazanym terminie punkty za zakupy w naszej sieci nie będą naliczane, jednakże uzbierane wcześniej punkty będzie można wykorzystać do określonej liczby dni, po zakończeniu projektu. Wszystkie przywileje wynikające z udziału w programie lojalnościowym HECHT "VIP KARTA" wygasają z dniem zakończenia promocji.
 5. Promocja skierowana jest do ostatecznych nabywców produktu, nie jest przeznaczona dla pośredników sprzedaży. Celem programu jest nagradzanie lojalnych klientów, dokonujących często zakupów w naszych sklepach.
 6. Punkty zostaną dodane do konta klienta, każdorazowo, po dokonaniu zakupów w jednym z naszych sklepów firmowych. Przed dokonaniem zakupu w sklepie firmowym HECHT Polska należy założyć HECHT "VIP KARTĘ".
  Klient za każde wydane 2 zł otrzymuje na swoje konto 1 punkt. O stan swojego konta możesz zapytać w każdym sklepie firmowym HECHT Polska, po okazaniu karty sprzedawca poinformuje Cię o bieżącym stanie konta. Punkty za dokonane zakupy, w przeciągu 24 godzin zostaną doliczone do Twojego konta, a więc już następnego dnia, możesz za ich pomocą dokonać zakupów w sklepie firmowym HECHT Polska.
 7. Klient jest zobowiązany niezwłocznie poinformować najbliższy sklep HECHT – Specjalista Ogrodnictwa, o każdorazowej zmianie danych osobowych, niezbędnych do uczestnictwa w programie. Obowiązek poinformowania dotyczy również klienta, który swoją kartę VIP utracił, bądź zniszczył. Operator programu bonusowego nie ponosi odpowiedzialności za straty spowodowane brakiem informacji o zmienionych danych osobowych, bądź nie zgłoszeniem utraty, zniszczenia KARTY VIP.
 8. Operator dostarcza informacje o wydarzeniu promocyjnym za pomocą ulotek, maili oraz informacji na stronie www.hechtpolska.pl.
 9. Produkty za uzbierane punkty można odebrać w każdym sklepie firmowym HECHT Polska. Aktualna lista sklepów znajduje się na stronie www.hechtpolska.pl.
 10. Dokonując rejestracji do programu VIP KARTA oraz przekazując formularz w jednym ze sklepów HECHT – Specjalista Ogrodnictwa, klient potwierdza zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności programu bonusowego HECHT.
 11. Klient przystępując do udziału w programie lojalnościowym HECHT "VIP KARTA", wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HECHT Polska Sp. z o.o.  oraz daje przyzwolenie na otrzymywanie materiałów marketingowych wysyłanych przez organizatora promocji.
 12. Każdy klient może w dowolnym momencie anulować swoje uczestnictwo w programie bonusowym VIP KARTA. Może tego dokonać w każdym sklepie HECHT – Specjalista Ogrodnictwa, lub wysłać list polecony z rezygnacją na adres operatora: ul. Mickiewicza 54, 66-450 Bogdaniec.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad lub zakończenia promocji bez wcześniejszego poinformowania.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy udziału w programie, jeżeli klient:

        - Nie przedstawi karty lojalnościowej

        - Poda niekompletne lub nieprawidłowe dane podczas rejestracji

        - Klient naruszył regulamin udziału w programie

        - Roszczenia klienta w stosunku do programu lojalnościowego HECHT "VIP KARTA" są bezzasadne

Organizator zastrzega sobie prawo odmowy udziału w programie lojalnościowym HECHT "VIP KARTA" bez podania przyczyny.

 

Polityka prywatności

Szczególne traktowanie przetwarzania danych osobowych, w tym zakres, sposób i cel przetwarzania oraz prawa klientów, w tym sposób ich wykorzystania, zawarte są w ZASADACH PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH