Pokaż kategorie

Części zamienne

Drodzy Klienci,

z przyczyn technicznych chwilowo nie ma możliwości zamówienia części zamiennych w sklepie internetowym. Intensywnie pracujemy nad przywróceniem możliwości zamawiania części zamiennych, do której byliście przyzwyczajeni.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Pytania

Dział części zamiennych

957117140 wewn.4

czesci@hechtpolska.pl

 

Jesteśmy dostępni:
Pon - Pt 8:00 - 16:00

 

Aby zamówić części zamienne:

1. Znajdź wymaganą część na rysunkach technicznych i zanotuj kod części

    Aby szybciej znaleźć żądaną maszynę, otwórz odpowiednią sekcję, na przykład HECHT / Kosiarki
    Naciśnij Ctrl + F, aby otworzyć okno wyszukiwania w przeglądarce
    Wpisz tutaj nazwę maszyny, na przykład „548”, a następnie naciśnij klawisz Enter, aby wyszukać maszynę
    Aby znaleźć pełną nazwę maszyny, na przykład 548 SW, należy zwrócić uwagę na spacje w nazwie.
    Jeśli znaleziono więcej plików z rokiem produkcji (np. 548 SW od 2018 r.), Użyj pliku odpowiadającego rokowi produkcji wskazanemu na etykiecie maszyny, aby znaleźć część.
    W pliku PDF znajdziesz układ produktu z numerowanymi częściami i tabelą numerów części. (Aby przeglądać pliki PDF, musisz zainstalować program Adobe Reader, który możesz pobrać TUTAJ za darmo)


TUTAJ

3. Złóż zamówienie, aby zamówić część zamienną.


Ostrzeżenie:

Produkty HECHT mogą podlegać zmianom technicznym podczas produkcji poszczególnych serii, biorąc pod uwagę na przykład nowe wytyczne bezpieczeństwa, nowe technologie w projektowaniu i produkcji itp. Dlatego też zgodność części zamiennych nie zawsze może być zagwarantowana w ramach poszczególnych serii jednego produktu. Przy zamawianiu części do danego produktu należy zapoznać się z datą produkcji wskazaną na etykiecie produktu (może nie być taka sama jak data zakupu!). Aby zlokalizować część, użyj pliku PDF z listą roku produkcji urządzenia. W przeciwnym razie HECHT nie ponosi odpowiedzialności za zamówienie niewłaściwej części.