Pokaż kategorie

O firmie

Historia marki HECHT

Firma HECHT MOTORS, jest właścicielem największej w Europie specjalistycznej sieci sklepów „Hecht – specjalista ogrodnictwa” i w ciągu ponad trzydziestoletniej działalności na rynku światowym zbudowała solidną pozycję. Dziś jesteśmy największym dystrybutorem sprzętu ogrodniczego w Czechach i Słowacji i jednocześnie jednym z największych dystrybutorów sprzętu ogrodniczego w Europie Środkowej. Obecnie posiadamy oddziały na Słowacji, w Polsce i na Węgrzech. Obecnie prowadzimy łącznie 85 sklepów specjalistycznych w UE z przeszkolonym personelem. Jednak produkty HECHT dostarczamy również poza UE, naszym najdalszym klientem jest Korea Południowa. O wysokiej jakości produktów HECHT świadczą m.in. wielkie sukcesy sprzedażowe na najbardziej wymagającym rynku UE w Niemczech, gdzie regularnie otrzymujemy doskonałe oceny w konkurencyjnych testach.

Nie skupiamy się jednak tylko na technologii ogrodniczej. W naszym asortymencie można znaleźć również meble ogrodowe, baseny i akcesoria basenowe , narzędzia i sprzęt warsztatowypiece, klimatyzacje czy artykuły dla zwierząt, a także szeroką gamę pojazdów z napędem elektrycznym.

Przyszłość marki HECHT widzimy przede wszystkim w rozwoju maszyn akumulatorowych i kompleksowych programach produktowych nie tylko dla ogrodu i warsztatu, ponadto interesuje nas również dziedzina elektromobilności. Dlatego wiele wysiłku poświęcamy rozwojowi rowerów elektrycznych, ATV czy hulajnóg z napędem akumulatorowym. Efektem naszego rozwoju są m.in. dopuszczone do ruchu drogowego czterokołowce elektryczneskutery elektryczne, czy też skutery trójkołowe, które są szczególnie cenione przez klientów o ograniczonej sprawności ruchowej. Skutery elektryczne HECHT są najlepiej sprzedającymi się na czeskim rynku. Według informacji Automobile Importers Association (SDA), w okresie od 1 stycznia do czerwca 2023 r. na ogólną liczbę 416 zarejestrowanych motocykli elektrycznych 194 to motocykle HECHT, co stanowi 46% udziału w rynku motocykli elektrycznych. W tym samym okresie marka HECHT zajęła jedenaste miejsce w sprzedaży motocykli wszystkich typów, w tym klasycznych z silnikami spalinowymi. Biorąc pod uwagę, że HECHT dostarcza wyłącznie motocykle elektryczne, co stawia firmę w niekorzystnej sytuacji w porównaniu z innymi producentami, ta pozycja jest jeszcze bardziej cenna.

Dzięki ogromnej sprzedaży nasze produkty uzupełnia świetna bezkonkurencyjna cena.

Nie można tylko oferować i sprzedawać, dlatego kładziemy duży nacisk na uczciwe podejście do klienta. To dzięki Wam, klientom, utrzymujemy godziny sprzedaży 6 dni w tygodniu od 8:00 do 18:00 , aby nie było dla Was trudne i nużące wyjście do sklepu, jeśli czegoś pilnie potrzebujecie, na przykład podczas pracy w ogrodzie. Dzięki temu możesz wszystko szybko i skutecznie rozwiązać.

 

Produkty

Kosiarki HECHT od dawna zasłużyły na swoją pozycję, a ich jakość i cena nie mają obecnie konkurencji. Do pielęgnacji trawnika możesz wybrać aeratory, przycinarki, podkaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe, zraszacze i inne produkty. Popularność wśród hodowców zyskały nasze kultywatory ogrodowe z bogatym osprzętem oraz narzędzia ręczne. Oferujemy również nożyce do żywopłotów, rozdrabniacze do gałęzi, piły łańcuchowe, tarczowe, łuparki do drewna, dmuchawy, odkurzacze do liści, odśnieżarki i wiele innych kompletnych asortymentów do prac w ogrodzie i wokół domu.

Podobnie jak technika ogrodnicza w ogrodach, narzędzia HECHT znalazły swoje miejsce również w warsztatach. Wiertarki elektryczne i akumulatorowe, piły, szlifierki, spawarki, kompresory, odkurzacze, agregaty prądotwórcze, opalarki, nagrzewnice, nagrzewnice bezpośrednie i inne urządzenia stały się już podstawowym wyposażeniem tysięcy przydomowych warsztatów i garaży.

Abyś mógł cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem po pracy, możesz również wybierać z bogatej oferty mebli ogrodowych, w której znajdziesz kompletne zestawy ogrodowe, leżaki, huśtawki, a jedzenie przygotowane w jednym z grilli HECHT z pewnością sprawi, że spotkania staną się jeszcze przyjemniejsze.

Skutery elektryczne stały się popularne. W sprzedaży skuterów elektrycznych marka HECHT wielokrotnie stała się numerem jeden na rynku czeskim. Ponadto możesz użyć jednego z czterokołowców na baterie nie tylko do zabawy. Potężne modele z mocnymi silnikami elektrycznymi poradzą sobie z dużą ilością pracy w domu. Czterokołowce akumulatorowe z homologacją do jazdy po drogach publicznych mogą być również wykorzystywane do dojazdów do pracy lub na zakupy. W obu przypadkach z pewnością docenisz bardzo tanią, cichą, bezemisyjną pracę.

Nie możemy zapomnieć o ofercie rowerów elektrycznych, z których można wybrać się na wycieczki na łono natury, aczkolwiek mogą też być świetną alternatywą w transporcie do pracy czy na zakupy.

 

Sklepy

Tak jak stale udoskonalamy i poszerzamy nasz asortyment, tak budujemy sieć dystrybucji naszych sklepów. Nasza główna siedziba znajduje się w Czechach w Mukařov – Tehovec.
Siedziba w Polsce mieści się w Bogdańcu, pod Gorzowem Wielkopolskim.
W sumie 14 sklepów jest dostępnych w  Gorzowie Wlkp., Ciechanowie, Głogowie, Gnieźne, Kołobrzegu, Koszalinie, Ostrowie, Pabianicach, Sieradzu, Śremie, Wałbrzychu, Wrześni, Zielonej Górze i Lesznie.

Możesz również odwiedzić nasze oddziały za granicą.
Na Słowacji w Bánské Bystrici, Dunajskej Strede, Detve, Košicích,  Martině, Michalovcích, Nitře, Nových Zámcích, Prešově, Prievidzi, Ružomberku, Senici, Spišské Nové Vsi, Trenčíně, Trnavě.
Na Węgrzech sklepy znajdują się w Budapeszcie, Pápa, Nyíregyháza, Sopron, Szekszárd.
W Czechach dostępnych jest 51 sklepów: Benešov, Brno, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Frýdek - Místek, Havířov, Havlíčkův, Brod, Horoměřice, Chomutov, Jičín, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kyjov, Lety, Liberec, Litoměřice, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Mukařov, Nymburk, Opava - předměstí, Plzeň, Prostějov - Držovice, Přerov, Příbram, Roudnice nad Labem, Tábor - Sezimovo Ústí, Slaný, Staré Město u Uherského Hradiště, Svitavy, Šestajovice, Šumperk, Teplice, Tišnov, Trutnov, Unhošť, Valašské Meziříčí, Velké Meziříčí, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou, Břeclav, Písek.

Oprócz eksportu i sprzedaży asortymentu we własnych oddziałach, dostarczamy również produkty do wielu hurtowni, takich jak Tesco, Globus, Ahold czy Hornbach. Koncentrujemy się również na sprzedaży poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji specjalistycznych sprzedawców detalicznych i centrów ogrodniczych. Łącznie dostarczamy towary do ponad 1000 lokalizacji biznesowych w całej Republice Czeskiej i ponad 500 lokalizacji biznesowych na Słowacji.

 

Serwis

Oczywiście oferujemy wsparcie serwisowe w przypadku uszkodzeń. Urządzenia w przypadku zakupu na osobę prywatną mają 2 letni okres gwarancyjny z możliwością wykupienia Pogwarancyjnej Usługi Serwisowej na kolejne 3 lata. W każdej chwili można też zadzwonić na nasz serwis, aby uzyskać informacje techniczne lub pomoc przy eksploatacji urządzeń HECHT.

Dziękujemy, że jesteś z nami.