Pokaż kategorie

Nasze sklepy są nadal otwarte!

Nasze sklepy są nadal otwarte!

Wszystkie nasze sklepy zgodnie z rządowymi wytycznymi są nadal do Państwa dyspozycji.

OTWARCIE

Godziny otwarcia sklepów: poniedziałek - sobota: 8.00 - 20.00

Dla większego bezpieczeństwa na naszych sklepach dla Państwa dyspozycji znajduje się płyn dezynfekcyjny ANTI COVID. Prosimy o używanie.

Listę sklepów z danymi teleadresowymi znajdują się  TUTAJ

Nasz sklep internetowy www.hechtpolska.pl, również działa bez ograniczeń, pozwalając na zamówienie z dostawą do domu lub jednego z naszych sklepów.

W tym trudnym czasie, kiedy nie możemy całkowicie swobodnie podróżować i spotykać się ze znajomymi, wielu z nas wybrało wypoczynek w domku, domku lub po prostu w ogrodzie. Być może sytuacja przynajmniej trochę ułatwi Wam możliwość kupienia wszystkiego, co potrzebne zarówno do pracy, jak i do relaksu.

Jednocześnie ważne jest dla nas przestrzeganie wszelkich zaleceń i przepisów gwarantujących ochronę zdrowia nas wszystkich, a tym samym wdrażamy w sklepach niezbędne środki, takie jak środki ochronne. Klient, który nie ma odpowiednio zakrytych ust, nie zostanie obsłużony. Miejcie na uwadze siebie nawzajem.

Aby maksymalnie chronić Twoje i nasze zdrowie maksymalnie podnieśliśmy wymagania higieniczne w sklepach, w których wszystkie pomieszczenia są regularnie dezynfekowane, a lady i kasy są dezynfekowane kilka razy dziennie.

W miarę możliwości zanim udasz się do sklepu obejrzyj produkty na www.hechtpolska.pl .Pamiętaj o zasłonięciu nosa i ust. Zachęcamy również do płatności bezgotówkowych.

Dziękujemy wam za wsparcie. Życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że niebawem sytuacja wróci do normy.

Wasz Zespół HECHT