Pokaż kategorie

Infrasauna - HECHT FANTASY

Infrasauna HECHT FANTASY wykonana z kanadyjskiej jodły wyposażona w 5 ceramicznych i 9 karbonowych elementów grzewczych, podwójny panel sterujący, odtwarzacz MP3, radio, jonizator, koloroterapia, szklane drzwi i masaż kamieniami.  Pełny opis ▼

Cena z VAT 8 499.99 zł

Cena bez VAT 6 910.57 zł

Chwilowo niedostępny

Przepraszamy, ale produkt nie jest w tej chwili dostępny. Czy chcesz być informowany o jego dostępności? Aktywuj powiadomienia, aby monitorować dostępność, a otrzymasz wiadomość, gdy tylko towary będą dostępne.

Santander
Kup na raty

Wybierz opcję, która Ci odpowiada
Np. 850.00 zł + 10 ⨯ 850.00 zł

Oblicz

Zobacz dostępność Porównaj produkty

Kod towaru: HECHTFANTASY  |  Gwarancja: 24 miesiące

Opis przedmiotu

HECHT FANTASY to luksusowa infrasauna dla 2 osób o mocy 3400 W. Za ogrzewanie odpowiada 5 ceramicznych + 9 karbonowych grzałek.

Podwójny panel sterujący, odtwarzacz MP3, radio, szklane drzwi, jonizator powietrza, koloroterapia, kamienie do masażu, wykonana z jodły kanadyjskiej.

PROMIENIOWANIE PODCZERWONE MA POZYTYWNY WPŁYW NA LUDZKI ORGANIZM ORAZ POMAGA W EFEKTYWNEJ DETOKSYKACJI ORGANIZMU

Zażywanie infrasauny pomaga organizmowi pozbyć się metali ciężkich oraz toksyn wydalając je wraz z potem przez skórę. Jest to szybszy i skuteczniejszy sposób na oczyszczenie organizmu niż jakikolwiek inny zabieg lub ćwiczenia. Te szkodliwe związki to między innymi: arsen, benzen, kadm, nikiel, miedź, mangan, ołów, sód, rtęć, cholesterol, nikotyna, chlorki, kwasy itd.

Do użytku wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.

Chudnij w infrasaunie

Po saunie możesz schudnąć nawet kilka kilogramów, ale pamiętaj, tłuszcz podskórny nie rozpuszcza się pod wpływem ciepła. Organizm zużywa około 0,6 kilokalorii energii aby wypocić jeden gram potu. Podczas gdy w klasycznej saunie fińskiej kropla potu składa się z 95-97% wody, w infrasaunie jest to 80 do 85%. Reszta to komórki tłuszczowe i zanieczyszczenia. Dlatego też w infrasaunie wyeliminujesz 10% więcej zanieczyszczeń niż w klasycznej saunie fińskiej. Dla przykładu w 30 minut spalisz aż 600 kilokalorii.

Zmniejszenie stresu

Nasz obecny styl życia stawia wysokie wymagania wobec naszych osiągnięć. Wyczerpanie naturalnej bariery ochronnej często prowadzi do przeciążenia ciała oraz stresu. Podczas korzystania z infrasauny rozszerzają się naczynia włosowate, które poprawiają krążenie krwi, obniżając stres.

Cellulit

Sauna jest jednym ze sposobów walki z cellulitem. Trzeba jednak połączyć ją z zastosowaniem specjalnych żeli, masażami, drenażem limfatycznym i odpowiednią dietą.

Oczyszczanie i regeneracja skóry

Wraz z potem skóra traci nawodnienie oraz minerały, które można uzupełnić poprzez przyjmowanie płynów. Pod wpływem ciepła pory otwierają się i oczyszczają skórę. Podczas saunowania dochodzi do lepszego ukrwienia skóry, co daje lepsze efekty niż zabiegi kosmetyczne. Regularne stosowanie infrasauny łagodzi objawy przypadłości skórnych takich jak trądzik, wysypka, wypryski, łuszczyca, a nawet stopniowo łagodzi blizny. Z drugiej strony zbyt częste stosowanie sauny niesie ze sobą zwiększone ryzyko rozszerzania się żył.

Ulga w bólu

Dzięki saunie możesz pozbyć się lub przynajmniej złagodzić objawy zapalenia stawów, uwolnić swoje ciało od skurczy mięśni, złagodzić ból szyj i pleców oraz przyspieszyć proces gojenia się mniejszych ran.

Wzmocnienie układu immunologicznego

Sauna powoduje wzrost temperatury ciała o 0,5 do 1,5 °C. W wyniku wzrostu temperatury ciała, wirusy i bakterie giną lub przynajmniej ich przyrost zostaje zatrzymany.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej

Dane techniczne

Moc 3400 W
Szerokość 180 cm
Napięcie 230 V/50 Hz
Wysokość 190 cm
Długość 180 cm
Temperatura 15 - 65 °C
Długość fali podczerwieni IR 5-15 µm
Wymiary drzwi 58 x 156 cm
Czytaj dalej


Powiązane towary 4

Infrasauna - HECHT ESSENTIAL

Infrasauna - HECHT ESSENTIAL

Infrasauna HECHT ESSENTIAL wykonana z kanadyjskiej jodły wyposażona w 5 ceramicznych elementów grzewczych, panel sterujący, odtwarzacz MP3, jonizator, koloroterapie i  szklane drzwi.


5 299.99 zł z VAT
Dostępny do odbioru osobistego Dostępny w sklepach stacjonarnych
Infrasauna - HECHT DELUXE

Infrasauna - HECHT DELUXE

Sauna na podczerwień dla dwóch osób. Pobór mocy 1850 W, 8 karbonowych elementów grzejnych. Terapia światłem, wbudowany jonizator powietrza. Temperatura 30 - 60°C. Wbudowany odtwarzacz MP3 z radiem FM. Wymiary 120 x 115 x 190 cm


5 999.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych Darmowa dostawa
Infrasauna - HECHT ACTIVE

Infrasauna - HECHT ACTIVE

Infrasauna HECHT ACTIVE wykonana z kanadyjskiej jodły wyposażona w 5 ceramicznych elementów grzewczych, panel sterujący, odtwarzacz MP3, szklane drzwi.


4 499.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych
Ogrzewanie podłogowe do infrasauny - HECHT 20020

Ogrzewanie podłogowe do infrasauny - HECHT 20020

Element grzewczy na podczerwień do HECHT ACTIVE I ESSENTIAL wykonane z kanadyjskiej jodły.


299.99 zł z VAT
Gdzie kupić?