Pokaż kategorie

HECHT 1384 - wertykulator akumulatorowy

HECHT 1384 to akumulatorowy wertykulator, który nadaje się do stosowania na mniejszych działkach. Szerokość 38 cm, Waga 14,5 kg, Kosz 45 l Pełny opis

Cena z VAT 679.00 zł

Cena bez VAT 552.03 zł

Chwilowo niedostępny

Przepraszamy, ale produkt nie jest w tej chwili dostępny. Czy chcesz być informowany o jego dostępności? Aktywuj powiadomienia, aby monitorować dostępność, a otrzymasz wiadomość, gdy tylko towary będą dostępne.

Zobacz dostępność Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT1384
Gwarancja: 24 miesiące

HECHT 1384 - wertykulator akumulatorowy HECHT 1384 - wertykulator akumulatorowy

Opis towarów

HECHT 1384 to akumulatorowy wertykulator, który nadaje się do stosowania na mniejszych działkach. Największą zaletą napędu bezprzewodowego jest bardzo łatwa obsługa, cicha praca bez emisji spalin, oraz brak kabli zasilających. Dzięki temu urządzeniu możesz w łatwy sposób manewrować wśród klombów i krzewów bez ograniczeń w postaci kabla zasilania. Urządzenie, w porównaniu do aeratorów spalinowych jest stosunkowo ciche, oraz nie wydziela żadnych spalin. Po prostu włóż naładowany akumulator i urządzenie jest gotowe do pracy. Czas pracy zależny jest od pojemności zastosowanego akumulatora oraz stanu trawnika.

Program ACCU 5040


Ten produkt jest częścią programu ACCU 5040, co gwarantuje kompatybilność akumulatora z kilkoma różnymi produktami. Największą zaletą takiego rozwiązania jest duża oszczędność przy zakupie wysokiej jakości akumulatora li-ion. Idealnym pomysłem jest zakup drugiego akumulatora, który może być ładowany podczas pracy z pierwszą baterią. Naładowane akumulatory mogą następnie zasilać praktycznie kompletny zestaw narzędzi i maszyn do pracy w ogrodzie i wokół domu.

Aktualnie w ramach Accu program 5040, istnieje możliwość zasilenia za pomocą jednego typu akumulatora takich urządzeń jak kosiarka, pilarka, sekator do żywopłotu, aerator, odśnieżarka, pilarka teleskopowa, dmuchawa do liści, wykaszarka do trawy, oraz urządzenie wielofunkcyjne w którego skład wchodzą na przykład, zamiatarka, okrzesywarka, sekator, wertykulator oraz kosa do trawy.

Akumulator i ładowarka nie są wliczone w cenę.

 

 

 

 

Czytaj dalej

Dane techniczne

Waga 14,5 kg
Bateria Li- ion 40 V
Szerokość robocza 38 cm
Pojemność kosza 45 l
Bateria i ładowarka w zestawie Nie dołączone
Číst více