Pokaż kategorie

Grzejnik ceramiczny - HECHT 3613

Grzejnik ceramiczny z pilotem. Pobór mocy 1000 - 2000 W. Nadaje się do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni 15 - 20 m2. Waga 4,5 kg. Pełny opis ▼

Cena z VAT 349.00 zł

Cena bez VAT 283.74 zł

Dostępny w sklepach HECHT

Pokaż dostępność w sklepach

+ -

Podobne produkty dostępne w e-sklepie

Santander
Kup na raty

Wybierz opcję, która Ci odpowiada
Np. 34.90 zł + 10 ⨯ 34.90 zł

Oblicz

Zobacz dostępność Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT3613  |  Gwarancja: 24 miesiące

Grzejnik ceramiczny - HECHT 3613 Grzejnik ceramiczny - HECHT 3613

Opis przedmiotu

Zalety:

  • Grzejnik elektryczny z ceramicznym elementem grzejnym
  • Idealny do ogrzewania pomieszczeń i biur
  • Pobór mocy 2000 W
  • Powierzchnia ogrzewana 15–20m 2
  • W zestawie praktyczny pilot zdalnego sterowania
  • Jako wolnostojący z możliwością włączenia obrotów
  • Oczywiście jest bezpiecznik termiczny chroniący przed przegrzaniem
  • Dzięki ceramicznemu elementowi grzejnemu grzejnik natychmiast nagrzewa pomieszczenie

Grzejnik elektryczny może być stosowany w każdym gospodarstwie domowym. Zapewnia komfort w mieszkaniach, jako uzupełnienie zwykłego ogrzewania lub jako wsparcie ogrzewania głównego. Podobne zastosowanie znajdzie w domach i domkach jednorodzinnych, gdzie np. zaraz po przyjeździe zapewni szybkie ogrzanie przed rozpaleniem ognia w kominku lub piecu.
Grzejnik ceramiczny HECHT 3613 zasilany jest ze standardowego gniazdka 230V/50 Hz, dzięki czemu możesz z niej korzystać wszędzie tam, gdzie masz możliwość podłączenia do sieci. Jego moc można ustawić na dwóch poziomach, 1000 W lub 2000 W. Jeśli więc np. chcesz tylko nieznacznie ogrzać pomieszczenia, możesz wybrać niższą moc, co również zmniejszy zużycie energii elektrycznej. Jeśli potrzebujesz szybko ogrzać powietrze w pomieszczeniu, ustawiasz wyższy pobór,  moc grzewcza wynosi 6825 BTU. Grzejnik polecany jest do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni 15-20 m2.
Wygodną obsługę zapewnia pilot i czytelny wyświetlacz. Po włączeniu  wyświetlacz pokazuje aktualną temperaturę w pomieszczeniu. Za pomocą przycisków sterujących na grzejniku lub na pilocie można ustawić inne funkcje, które również są wyraźnie widoczne na wyświetlaczu. Za pomocą przycisków możliwy jest wybór mocy elementu grzejnego, możliwe jest włączenie oscylacji grzałki, podczas której grzałka obraca się naprzemiennie na boki i dzięki temu ciepłe powietrze jest lepiej rozprowadzane po całym pomieszczeniu. Po włączeniu trybu obrotowego na wyświetlaczu pojawi się ikona naprzemiennego obrotu.
Za pomocą sterownika można wybrać żądaną temperaturę w pomieszczeniu w zakresie od 10 do 49°C. Podczas ustawiania żądanej temperatury, a ta jest pokazywana na wyświetlaczu, ale po ustawieniu termostatu wyświetlacz w ciągu kilku sekund wraca do trybu termometru, dzięki czemu masz stały podgląd aktualnej temperatury w pomieszczeniu. Termostat automatycznie włącza i wyłącza grzałkę, aby utrzymać zadaną temperaturę w pomieszczeniu. Kolejną funkcją jest timer, za pomocą którego można ustawić czas, po którym grzałka automatycznie się wyłączy. Dużo uwagi poświęcono bezpieczeństwu. Podczas nagrzewania korpus w grzałce nagrzewa się do wysokiej temperatury, dlatego po jego wyłączeniu wentylator pozostaje przez pewien czas aktywny, aby schłodzić korpus w grzałce do bezpiecznej temperatury. Grzałka wyposażona jest również w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Na przykład, jeśli z jakiegoś powodu kratki wentylacyjne zostaną zablokowane i temperatura wewnątrz nagrzewnicy wzrośnie powyżej ustawionej bezpiecznej granicy, grzejnik automatycznie się wyłączy. W ten sposób grzałka zabezpiecza się przed uszkodzeniem, a jednocześnie może zapobiegać pożarowi. Kolejnym poziomem ochrony zapewniającym bezpieczną pracę jest czujnik położenia . Jeśli grzejnik z jakiegoś powodu się przewróci, automatycznie się wyłączy. Włączy się ponownie, gdy umieścisz go we właściwej pozycji. Działanie grzałki jest zatem możliwe tylko wtedy, gdy stoi prosto na podstawie. Dzięki temu przewrócony grzejnik nie jest w stanie np. uszkodzić podłogi, wykładziny czy wywołać pożaru po przewróceniu.

Z tyłu grzałki pod wyjmowaną kratką ssącą umieszczony jest specjalny filtr piankowy, który zapobiega zasysaniu brudu. Filtr można łatwo wyjąć i wyczyścić.

Ten produkt nadaje się tylko do dobrze izolowanych pomieszczeń lub do użytku okazjonalnego.

Czytaj dalej


Powiązane towary 1

Nagrzewnica wisząca - HECHT 3525

Nagrzewnica wisząca - HECHT 3525

Wiszący, elektryczny grzejnik na podczerwień. Dwie grzałki, moc 2500W.


349.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych Darmowa dostawa