Pokaż kategorie

Raty 0% w HECHT!

22. 07. 2024

Ogród nie będzie czekał, aż pieniądze wpłyną na Twoje konto. Nie czekaj, aż przejdzie Ci przed nosem świetna promocja, nie musisz odkładać aby u nas kupować!

Skorzystaj z usług sprzedaży ratalnej za pośrednictwem Credit Agricole lub Santander Consumer Bank w naszych sklepach stacjonarnych i ciesz się niską nieoprocentowaną ratą!

Raty 0% dostępne są w sklepach stacjonarnych.

Lista naszych sklepów stacjonarnych - tutaj

Serdecznie zapraszamy!

 

HECHT POLSKA SPÓŁKA Z O.O występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem [HECHT POLSKA SPÓŁKA Z O.O.].

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 999,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 999,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, ubezpieczenie 0,00 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 299,90 zł. Kalkulacja na dzień 2024-03-21

 

HECHT POLSKA SPÓŁKA Z O.O. w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu ratalnego z osobami fizycznymi. Decyzję o udzieleniu kredytu podejmie bank na podstawie analizy Twojej wiarygodności i zdolności kredytowej, po spełnieniu wymogów formalnych. Materiał ma charakter informacyjny.

 

Czy ten artykuł był dla ciebie interesujący?
Udostępnij.