Pokaż kategorie

Buggy akumulatorowy - HECHT 54812 RED

Buggy HECHT 54812 akumulatorowy z metalową ramą i z osiami, na których znajdują się duże koła z oponami rzeczywistych rozmiarów. Jako źródło energii jest wykorzystywany akumulator o mocy 48 V / 12 Ah. Napęd zabawki jest napędzany mocą 500 W. Pełny opis ▼

Cena z VAT 2 999.99 zł

Cena bez VAT 2 439.02 zł

Dostępny w sklepach HECHT

Pokaż dostępność w sklepach

Santander
Kup na raty

Wybierz opcję, która Ci odpowiada
Np. 300.00 zł + 10 ⨯ 300.00 zł

Oblicz

Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT54812RED  |  Gwarancja: 24 miesiące

Buggy akumulatorowy - HECHT 54812 RED Buggy akumulatorowy - HECHT 54812 RED

Opis przedmiotu

HECHT 54812 to akumulatorowy buggy przeznaczony do rekreacji w wolnym czasie. Pojazd zasilany jest przez silnik elektryczny o mocy 500 W, rozwijającym prędkość do 35 km/h.
Największą zaletą zastosowania napędu elektrycznego jest niezwykle cicha praca oraz brak wytwarzania jakiegokolwiek dymu. Pojazd może zatem jeździć bez przeszkód w ogrodzie, nie zakłócając spokoju sąsiadów.

Buggy sterowany jest za pomocą pedałów, prawy pedał służy jako gaz, lewy natomiast jako hamulec. Na desce rozdzielczej znajduje się stacyjka z kluczykiem.
Bez kluczyka nie ma możliwości wprowadzenia pojazdu w ruch, dzięki czemu unikniesz niepożądanego odpalenia go przez mniejsze dzieci.
Kolejna stacyjka służy do regulacji prędkości jazdy. Bez tego kluczyka nie ma możliwości zmiany jej prędkości, co jest szczególnie przydatne, gdy pojazd jest kierowany przez osoby, które jeszcze nie opanowały dostatecznie umiejętności jazdy tym urządzeniem.
Kolejny przełącznik służy do zmiany kierunku jazdy w przód lub w tył. Buggy został wyposażony również we wskaźnik poziomu naładowania akumulatora.

Konstrukcja Buggy składa się ze stalowych rurek, chroniących użytkownika np. podczas przewrócenia na bok. Fotel wyposażono w pasy bezpieczeństwa, z możliwością regulacji siedziska, dzięki czemu dostosujesz go do każdego użytkownika, aby mógł wygodnie sterować urządzeniem.
Buggy nie jest środkiem transportu i nie może być użytkowany na drogach publicznych.

Podane dane na temat max. zasięgu są wartościami przybliżonymi, które można uzyskać w idealnych warunkach. W praktyce zasięg w znacznym stopniu zależy od ciężaru kierowcy i dodatkowego obciążenia, różnic wysokości terenu, warunków pogodowych, warunków drogowych, sposobu jazdy, liczby startów (np. ruszanie ze skrzyżowań), stanu opony, stanu akumulatorów i wielu innych czynników. W ekstremalnych warunkach zasięg może zmniejszyć się do mniej niż 50% podanej wartości.

Podany maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu wskazuje na przybliżoną wartość tego, co można osiągnąć w idealnych warunkach. W praktyce czas pracy na jednym ładowaniu w dużym stopniu zależy od sposobu użytkowania maszyny (np. częstotliwości uruchamiania i gaszenia), warunków pracy, temperatury otoczenia, stanu baterii i wielu innych czynników. W ekstremalnych warunkach czas pracy na jednym ładowaniu może zmniejszyć się do mniej niż 50% podanej wartości.

Niestety tego produktu nie można dostarczyć standardową firmą kurierską. Cena transportu może więc zależeć od wagi, wymiarów przesyłki, czy rodzaju zamawianych produktów. Cena wysyłki zostanie zatem obliczona podczas składania zamówienia w koszyku.

Możesz skorzystać z opcji rezerwacji w każdym z naszych sklepów HECHT - specjalistów ogrodnictwa. Rezerwacje są zawsze bezpłatne. Towar będzie gotowy do odbioru, a nasi specjaliści sprzedaży złożą produkt dla Ciebie oraz zapewnią pełne wsparcie w przypadku dalszych pytań lub szkolenia z prawidłowego użytkowania produktu.

Ze względu na gabaryt produktu, jest on wysyłany niezłożony. Produkt należy złożyć indywidualnie zgodnie z instrukcją producenta, która znajduje się w opakowaniu produktu lub można ją pobrać po wypełnieniu formularza na stronie instrukcje.

Czytaj dalej

Dane techniczne

Rodzaj silnika elektryczny - akumulatorowy
Moc 500 W
Szerokość 83 cm
Prędkość 35 km/h
Wysokość 90 cm
Długość 138 cm
Bateria 48 V, 12 Ah
Max. obciążenie 80 kg
Koła 13 "
Czytaj dalej


Powiązane towary 3

Buggy akumulatorowy - HECHT 54812 SILVER

Buggy akumulatorowy - HECHT 54812 SILVER

Buggy HECHT 54812 akumulatorowy z metalową ramą i z osiami, na których znajdują się duże koła z oponami rzeczywistych rozmiarów. Jako źródło energii jest wykorzystywany akumulator o mocy 48 V / 12 Ah. Napęd zabawki jest napędzany mocą 500 W.


2 999.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych
Buggy akumulatorowy - HECHT 54899 SILVER

Buggy akumulatorowy - HECHT 54899 SILVER

Buggy akumulatorowy z metalową ramą. Koła z oponami, prędkość do 30 km/h. Silnik 500 W, akumulator 36 V, 12 Ah. Nośność 54 kg. 


3 999.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych
Buggy akumulatorowe - HECHT 54899 RED

Buggy akumulatorowe - HECHT 54899 RED

Buggy akumulatorowy z metalową ramą. Koła z oponami, prędkość do 30 km/h. Silnik 500 W, akumulator 36 V, 12 Ah. Nośność 54 kg. 


3 999.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych