Pokaż kategorie

HECHT 2090 - kompresor akumulatorowy

Akumulatorowy kompresor zasilany akumulatorem o napięciu 20 V. Maksymalne ciśnienie 7 barów. Kompatybilny z programem ACCU 1278 - bateria i ładowarka nie są częścią zestawu, należy je dodatkowo dokupić. Pełny opis ▼

Cena z VAT 169.00 zł

Cena bez VAT 137.40 zł

Dostępny - natychmiast dostępne

Sprawdź dostępność w wybranym sklepie stacjonarnym

+ -

Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT2090
Gwarancja: 24 miesiące

HECHT 2090 - kompresor akumulatorowy HECHT 2090 - kompresor akumulatorowy

Opis towarów

HECHT 2090 to poręczny akumulatorowy kompresor, który ułatwia pompowanie opon, piłek lub nadmuchiwanych zabawek.

Precyzyjne pompowanie opon nigdy nie było łatwiejsze!

Sprężarka jest wyposażona w cyfrowy manometr z tyłu urządzenia, który wyświetla bieżące ciśnienie. Urządzenie pozwala regulować ciśnienie za pomocą przycisków, po czym kompresor wyłącza się automatycznie. Dzięki tej poręcznej i wydajnej sprężarce pozbędziesz się problemu długich i splątanych przewodów, które są domeną dużych sprężarek. Dodatkowo nie potrzebujesz prądu. Wystarczy podłączyć akumulator, podłączyć wąż do zaworu i pociągnąć za spust.

W zestawie znajduje się wąż z pistoletem oraz zestaw akcesoriów do pompowania piłek i zabawek.

AKUMULATOR I ŁADOWARKA NIE SĄ DOŁĄCZONE W ZESTAWIE !Czym jest program ACCU 1278 i jakie są jego zalety?

Zasilanie maszyn z akumulatorów przynosi wiele korzyści. Silnik elektryczny jest cichy i nie wytwarza żadnych spalin. W porównaniu z silnikiem spalinowym rozruch nie jest trudny, nie trzeba wykonywać regularnych konserwacji, wymieniać oleju, filtra powietrza. Silnik elektryczny jest bardziej niezawodny niż złożony silnik spalinowy. Jednak w konwencjonalnej maszynie elektrycznej główną wadą jest potrzeba przewodu zasilającego. Kabel ogranicza ruch i przy niewielkiej nieuwadze może go uszkodzić i spowodować porażenie prądem.

Wszystkie te wady można rozwiązań zasilając maszynę lekką baterią litową.

Nowoczesne akumulatory litowe są lekkie, mają dużą pojemność i przy odpowiedniej pielęgnacji zachowują stosunkowo długą żywotność. Ich wadą jest wyższa cena. Program ACCU eliminuje tę wadę, umożliwiając zasilanie różnych produktów jednym akumulatorem.

Jeśli kupisz którąkolwiek z wiertarek HECHT 1277, HECHT 1278 lub HECHT 1289, otrzymasz ładowarkę i dwa akumulatory wraz z wiertarką, których możesz użyć do zasilania wszystkich linii produktów ACCU 1278.

Program ACCU oszczędza setki złotych. Prawie nie zauważysz energii elektrycznej na liczniku zużytej do naładowania akumulatora. Porównaj to z ceną paliwa do kosiarki benzynowej, dodaj cenę oleju silnikowego lub filtra powietrza, który powinieneś wymienić w kosiarce silnikowej przynajmniej raz w sezonie.

Po pewnym czasie oczywiście akumulator traci swoją moc i pojemność. Wtedy aby przywrócić pełną funkcjonalność wszystkich urządzeń po prostu dokup nowy akumulator i nadal ciesz się bezobsługową pracą swoich narzędzi.

Baterie, które stosujemy w naszych programach ACCU nie wymagają pełnego rozładowania, więc po zakończonej pracy możesz bezpiecznie naładować je do pełna.

Program ACCU 1278 oszczędza nie tylko pieniądze, ale także przyrodę.

Czytaj dalej


Powiązane towary 4

HECHT 1510 - piła szablasta akumulatorowa

HECHT 1510 - piła szablasta akumulatorowa

Akumulatorowa piła szablasta HECHT 1510 nadaje się do warsztatu każdego fachowca czy miłośnika majsterkowania. Głębokość cięcia drewna wynosi 115 mm, żelaza 10 mm.


259.00 zł z VAT

Dostępny w magazynie w sklepach stacjonarnych
HECHT 1256 - klucz udarowy akumulatorowy

HECHT 1256 - klucz udarowy akumulatorowy

Akumulatorowy klucz udarowy. Dzięki programowi ACCU 1278 jednej baterii możesz użyć w wielu urządzeniach.


369.00 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w magazynie w sklepach stacjonarnych Darmowa dostawa
HECHT 1670 - akumulatorowa piła tarczowa

HECHT 1670 - akumulatorowa piła tarczowa

Akumulatorowa piła tarczowa. Prędkość bez obciążenia 4200 obr/min, średnica tarczy 150 mm, głębokość cięcia 48 mm. Nie zawiera baterii


299.00 zł z VAT

Dostępny w magazynie w sklepach stacjonarnych
HECHT 1531 - wyrzynarka akumulatorowa

HECHT 1531 - wyrzynarka akumulatorowa

Akumulatorowa wyrzynarka HECHT 1531 świetnie sprawdzi się w każdym warsztacie. Głębokość cięcia drewna wynosi 80mm, dla żelaza 10 mm. Prędkość bez obciążenia 0-2400 obr/min.


219.00 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w magazynie w sklepach stacjonarnych