Pokaż kategorie

Opryskiwacz spalinowy - HECHT 459

Opryskiwacz spalinowy, silnik dwusuwowy o pojemności 59,2 cm³, moc 2,5 KM, pojemność zbiornika 14 litrów, maksymalny zasięg natrysku 16 m, waga 10,5 kg. Może być stosowany jako dmuchawa. Nadaje się do nawozów granulowanych. Pełny opis ▼

Cena z VAT 1 199.00 zł

Cena bez VAT 974.80 zł

Dostępny - natychmiast dostępne

Pokaż dostępność w sklepach

+ -
Santander

Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT459
Gwarancja: 24 miesiące

Opryskiwacz spalinowy - HECHT 459 Opryskiwacz spalinowy - HECHT 459

Opis przedmiotu

Plecakowy opryskiwacz benzynowy wyposażony w 14-litrowy zbiornik, którego moc, dzięki mocnemu dwusuwowemu silnikowi wynosi 2,5KM (1,8KW) o zasięgu oprysku aż 16 m. Z pomocą dołączonego osprzętu, urządzenie to staje się prawdziwą wielofunkcyjną maszyną, która może być wykorzystywana nie tylko, jako opryskiwacz, ale nadaje się także do rozsiewania granulatu, lub jako potężna dmuchawa. Wystarczy usunąć siatkę rozpylającą z końcówki rury. Nie ma zatem potrzeby dokupywania żadnych dodatkowych komponentów. Hecht 459 wyposażony jest w pompę pomocniczą do rozpylania ciśnieniowego. W konwencjonalnych opryskiwaczach transport cieczy odbywa się na zasadzie wytwarzania ciśnienia poprzez turbinę. W tym modelu, ciecz transportowana jest również przy pomocy pompy ciśnieniowej, która dodatkowo zwiększa ciśnienie płynu, co sprawia, że możliwe jest transportowanie cieczy na większe odległości oraz oprysk wyższych obiektów.

Hecht 459 oparty jest na projekcie popularnego i sprawdzonego modelu Hecht 456, jednak wymieniony został silnik na jeszcze bardziej nowoczesny, o większej mocy, przy zachowaniu oryginalnych parametrów, aby osiągnąć równie wysoką niezawodność.

 

 Z POMPĄ POMOCNICZĄ  

Czytaj dalej

Dane techniczne

Pojemność silnika 59,2 cm3
Waga 10,5 kg
Silnik HECHT 2-suwowy
Moc 2,5 KM
Pojemność zbiornika 14 l
Max. zasięg natrysku 16 m
Nadaje się do nawozów granulowanych Tak
Posiada pompę pomocniczą Tak
Czytaj dalej


Powiązane towary 2

Opryskiwacz spalinowy - HECHT 443

Opryskiwacz spalinowy - HECHT 443

Opryskiwacz spalinowy o pojemności silnika 43 cm3 oraz mocy 2,2 KM. Pojemność zbiornika wynosi 14 l a zasięg oprysku do 12 m. Może być stosowany do aplikacji substancji płynnych i stałych


999.00 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych Darmowa dostawa
Opryskiwacz spalinowy - HECHT 433

Opryskiwacz spalinowy - HECHT 433

Plecakowy opryskiwacz spalinowy z silnikiem 4-suwowym HECHT o mocy 0,75 KM. Wydajność opryskiwacza ≥ 7 l/min. Waga opryskiwacza wynosi 9,3 kg.


999.01 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych Darmowa dostawa