Pokaż kategorie

HECHT 459 - opryskiwacz spalinowy

Opryskiwacz spalinowy, silnik dwusuwowy o pojemności 59,2 cm³, moc 2,5 KM, pojemność zbiornika - 14 litrów, maksymalny zasięg natrysku - 16m, waga - 10,5 kg. Może być stosowany jako dmuchawa. Nadaje się do nawozów granulowanych. Pełny opis ▼

Zimowa promocja

Wspólna cena z VAT 1 149.00 zł

Cena z VAT 1 099.00 zł

Cena bez VAT 893.50 zł

Dostępny - natychmiast dostępne

Pokaż dostępność w sklepach

+ -

Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT459
Gwarancja: 24 miesiące

HECHT 459 - opryskiwacz spalinowy HECHT 459 - opryskiwacz spalinowy

Opis towarów

Plecakowy opryskiwacz benzynowy wyposażony w 14-litrowy zbiornik, którego moc, dzięki mocnemu dwusuwowemu silnikowi wynosi 2,5KM (1,8KW) o zasięgu oprysku aż 16 m. Z pomocą dołączonego osprzętu, urządzenie to staje się prawdziwą wielofunkcyjną maszyną, która może być wykorzystywana nie tylko, jako opryskiwacz, ale nadaje się także do rozsiewania granulatu, lub jako potężna dmuchawa. Wystarczy usunąć siatkę rozpylającą z końcówki rury. Nie ma zatem potrzeby dokupywania żadnych dodatkowych komponentów. Hecht 459 wyposażony jest w pompę pomocniczą do rozpylania ciśnieniowego. W konwencjonalnych opryskiwaczach transport cieczy odbywa się na zasadzie wytwarzania ciśnienia poprzez turbinę. W tym modelu, ciecz transportowana jest również przy pomocy pompy ciśnieniowej, która dodatkowo zwiększa ciśnienie płynu, co sprawia, że możliwe jest transportowanie cieczy na większe odległości oraz oprysk wyższych obiektów.

Hecht 459 oparty jest na projekcie popularnego i sprawdzonego modelu Hecht 456, jednak wymieniony został silnik na jeszcze bardziej nowoczesny, o większej mocy, przy zachowaniu oryginalnych parametrów, aby osiągnąć równie wysoką niezawodność.

 

 Z POMPĄ POMOCNICZĄ  

Czytaj dalej

Dane techniczne

Pojemność silnika 59,2 cm3
Waga 10,5 kg
Silnik HECHT 2-suwowy
Moc 2,5 KM
Pojemność zbiornika 14 l
Max. zasięg natrysku 16 m
Nadaje się do nawozów granulowanych Tak
Posiada pompę pomocniczą Tak
Číst více


Powiązane towary 1

HECHT 443 - opryskiwacz spalinowy

HECHT 443 - opryskiwacz spalinowy

Plecakowy opryskiwacz benzynowy wyposażony w 14-litrowy zbiornik, którego moc, dzięki mocnemu dwusuwowemu silnikowi wynosi 2,2KM o zasięgu oprysku aż 12 m. Z pomocą dołączonego osprzętu, urządzenie to staje się prawdziwą wielofunkcyjną maszyną, która może być wykorzystywana nie tylko, jako opryskiwacz, ale nadaje się także do rozsiewania granulatu, lub jako potężna dmuchawa. Wystarczy usunąć siatkę rozpylającą z końcówki rury. Nie ma zatem potrzeby dokupywania żadnych dodatkowych komponentów. Hecht 443 wyposażony jest w pompę pomocniczą do rozpylania ciśnieniowego. W konwencjonalnych opryskiwaczach transport cieczy odbywa się na zasadzie wytwarzania ciśnienia poprzez turbinę. W tym modelu, ciecz transportowana jest również przy pomocy pompy ciśnieniowej, która dodatkowo zwiększa ciśnienie płynu, co sprawia, że możliwe jest transportowanie cieczy na większe odległości oraz oprysk wyższych obiektów.

 Z POMPĄ POMOCNICZĄ  


999.00 zł z VAT

Dostępny w sklepach stacionarnych