Pokaż kategorie

Opryskiwacz spalinowy - HECHT 459

Opryskiwacz spalinowy, silnik dwusuwowy o pojemności 59,2 cm³, moc 2,5 KM, pojemność zbiornika 14 litrów, maksymalny zasięg natrysku 16 m, waga 10,5 kg. Może być stosowany jako dmuchawa. Nadaje się do nawozów granulowanych. Pełny opis ▼

Cena z VAT 949.99 zł

Cena bez VAT 772.35 zł

Chwilowo niedostępny

Przepraszamy, ale produkt nie jest w tej chwili dostępny. Czy chcesz być informowany o jego dostępności? Aktywuj powiadomienia, aby monitorować dostępność, a otrzymasz wiadomość, gdy tylko towary będą dostępne.

Podobne produkty dostępne w e-sklepie

Santander
Kup na raty

Wybierz opcję, która Ci odpowiada
Np. 95.00 zł + 10 ⨯ 95.00 zł

Oblicz

Zobacz dostępność Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT459  |  Gwarancja: 24 miesiące

Opryskiwacz spalinowy - HECHT 459 Opryskiwacz spalinowy - HECHT 459

Opis przedmiotu

Plecakowy opryskiwacz benzynowy wyposażony w 14-litrowy zbiornik, którego moc, dzięki mocnemu dwusuwowemu silnikowi wynosi 2,5KM (1,8KW) o zasięgu oprysku aż 16 m. Z pomocą dołączonego osprzętu, urządzenie to staje się prawdziwą wielofunkcyjną maszyną, która może być wykorzystywana nie tylko, jako opryskiwacz, ale nadaje się także do rozsiewania granulatu, lub jako potężna dmuchawa. Wystarczy usunąć siatkę rozpylającą z końcówki rury. Nie ma zatem potrzeby dokupywania żadnych dodatkowych komponentów. Hecht 459 wyposażony jest w pompę pomocniczą do rozpylania ciśnieniowego. W konwencjonalnych opryskiwaczach transport cieczy odbywa się na zasadzie wytwarzania ciśnienia poprzez turbinę. W tym modelu, ciecz transportowana jest również przy pomocy pompy ciśnieniowej, która dodatkowo zwiększa ciśnienie płynu, co sprawia, że możliwe jest transportowanie cieczy na większe odległości oraz oprysk wyższych obiektów.

Hecht 459 oparty jest na projekcie popularnego i sprawdzonego modelu Hecht 456, jednak wymieniony został silnik na jeszcze bardziej nowoczesny, o większej mocy, przy zachowaniu oryginalnych parametrów, aby osiągnąć równie wysoką niezawodność.

 

 Z POMPĄ POMOCNICZĄ  

Czytaj dalej

Dane techniczne

Rodzaj silnika HECHT 2-suwowy
Pojemność silnika 59,2 cm3
Moc 2,5 KM
Waga 10,5 kg
Pojemność zbiornika 14 l
Max. zasięg natrysku 16 m
Nadaje się do nawozów granulowanych Tak
Posiada pompę pomocniczą Tak
Czytaj dalej


Powiązane towary 2

Opryskiwacz spalinowy - HECHT 443

Opryskiwacz spalinowy - HECHT 443

Opryskiwacz spalinowy o pojemności silnika 43 cm3 oraz mocy 2,2 KM. Pojemność zbiornika wynosi 14 l a zasięg oprysku do 12 m. Może być stosowany do aplikacji substancji płynnych i stałych


899.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych
Opryskiwacz spalinowy - HECHT 433

Opryskiwacz spalinowy - HECHT 433

Plecakowy opryskiwacz spalinowy z silnikiem 4-suwowym HECHT o mocy 0,75 KM. Wydajność opryskiwacza ≥ 7 l/min. Waga opryskiwacza wynosi 9,3 kg.


899.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych Darmowa dostawa