Pokaż kategorie

HECHT RANCHER II - szklarnia

Szklarnia ogrodowa o powierzchni 5,98 m2, wymiary 315 x 190 x 195 cm, rama aluminiowa 1,2 mm, wypełnienie 4mm poliwęglan z filtrem UV, łączenia ze stali galwanizowanej, PODSTAWA GRATIS Pełny opis ▼

Cena z VAT 2 399.00 zł

Cena bez VAT 1 950.41 zł

Dostępny - natychmiast dostępne

Sprawdź dostępność w wybranym sklepie stacjonarnym

+ -

Porównaj produkty

Kod towaru: HECHTRANCHERII
Gwarancja: 24 miesiące

HECHT RANCHER II - szklarnia HECHT RANCHER II - szklarnia

Opis towarów

Szklarnia o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych wykonana z profili aluminiowych oraz płyt z poliwęglanu komorowego. Część spadowa dachu wyposażona została w rynny. Doskonałe i proste rozwiązanie dla każdego, kto nie chce budować masywnych konstrukcji z cegły lub stalowych ciężkich wypełnień, a jednak chce hodować i rozwijać rośliny ciepłolubne lub warzywa i owoce w okresie zimowym. Szklarnia posiada drzwi wejściowe przesuwne oraz dwa okna wentylacyjnych. Podstawa wykonana została ze stali galwanizowanej.

Mocna i lekka konstrukcja

Rama wykonana jest z profili aluminiowych 1,2 mm, które są o 20% grubsze niż konkurencyjnych szklarni w tej samej klasie, wyróżniają się również niską wagą oraz długą żywotnością praktycznie bez konserwacji. Ponadto, nie korodują, co jest szczególnie ważne w utrzymaniu przy panującym wilgotnym klimacie wewnątrz szklarni. Dzięki prostej instalacji, unikniemy ciężkiej pracy związanej z montażem, nowoczesna aluminiowa konstrukcja jest dodatkowo łatwa w czyszczenia. Taka szklarnia będzie nie tylko użyteczna, ale również będzie estetycznym dodatkiem do Twojego ogrodu.
Wysokiej jakości panele z filtrem UV

Szerokość 190 cm
Wysokość 195 cm
Długość 315 cm

PODSTAWA GRATIS

Czytaj dalej

Dane techniczne

Szerokość 190 cm
Wysokość 195 cm
Długość 315 cm
Číst více


Powiązane towary 1

HECHTGREENHOUSE I - szklarnia

HECHTGREENHOUSE I - szklarnia

Wysokiej jakości duża aluminiowa szklarnia o powierzchni 4,93 m² i wymiarach 190 x 250 x 195 cm z dachem dwuspadowym z oknem i drzwiami przesuwnymi.


1 759.00 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w magazynie w sklepach stacjonarnych Darmowa dostawa