Pokaż kategorie

Szklarnia - HECHT GREENHOUSE I

Wysokiej jakości duża aluminiowa szklarnia o powierzchni 4,93 m² i wymiarach 190 x 250 x 195 cm z dachem dwuspadowym z oknem i drzwiami przesuwnymi. Pełny opis ▼

Cena z VAT 1 299.99 zł

Cena bez VAT 1 056.91 zł

Dostępny - natychmiast dostępne

Pokaż dostępność w sklepach

+ -
Santander
Kup na raty

Wybierz opcję, która Ci odpowiada
Np. 130.00 zł + 10 ⨯ 130.00 zł

Oblicz

Porównaj produkty

Kod towaru: HECHTGREENHOUSEI  |  Gwarancja: 24 miesiące

Szklarnia - HECHT GREENHOUSE I Szklarnia - HECHT GREENHOUSE I

Opis przedmiotu

Szklarnia o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych wykonana z profili aluminiowych o grubości 1 mm, oraz płyt z poliwęglanu o grubości 4 mm z filtrem UV. Części szczytowe rynien dachowych są zintegrowane. Szklarnia Hecht GREENHOUSE to idealne i proste rozwiązanie dla każdego, kto nie chce posiadać ciężkich szklarni i nieporęcznych, a chce uprawiać rośliny ciepłolubne, warzywa czy też owoce. Posiada przesuwne drzwi wejściowe oraz okna wentylacyjne. Podstawa szklarni wykonana z ocynkowanej blachy gratis.

Sztywna i lekka konstrukcja.

Rama jest wykonana z profili aluminiowych, które wyróżniają się niską wagą oraz nie wymagają częstej konserwacji. Profile nie są podatne na korozje, co jest szczególnie ważne w utrzymaniu mikroklimatu wewnątrz szklarni. Szklarnia posiada nowoczesny wygląd, dzięki czemu jest nie tylko użyteczna, ale też wygląda estetycznie w ogrodzie.

Łatwy montaż.

Szklarnie można montować bez użycia fachowych narzędzi, nie trzeba też posiadać specjalistycznej wiedzy. Aluminiową konstrukcje można składać przy pomocy podstawowych narzędzi, potrzebne są do tego dwie osoby. System mocowania szczelinowego płyt zwiększa wytrzymałość całej konstrukcji i umożliwia wymianę uszkodzonych elementów bez konieczności demontowania całej szklarni.

Akcesoria do szklarni.

Automatyczna wentylacje szklarni zapewni nam zakup mechanizmu otwierania okna. Ściany szklani możemy wyposażyć w trwałe pułki aluminiowe na doniczki itp. Odprowadzenie wody zapewni nam łatwy do montażu zestaw rynien.

Płyty wysokiej jakości z filtrem UV.

Płyty szklarni są wykonane – z granulatu poliwęglanu, który jest produktem niemieckiej firmy Bayer. Nie są one w żaden sposób zanieczyszczone, przez co zmniejszają przepuszczalność szkodliwego promieniowania. Poliwęglan zastosowany w szklarni jest przeznaczony do stosowania w UE. Płyty nie obciążają nadmiernie konstrukcji, oraz są zaopatrzone z zewnętrznej strony filtrem UV, który chroni rośliny przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. W porównaniu szklanych wypełnień szklarnie odznaczają się dużą elastycznością oraz wytrzymałością, mają również doskonałe właściwości izolacji termicznej i odporności na wpływ temperatury.

Powierzchnia 4,93 m²
Szerokość 190 cm
Wysokość 195 cm
Długość 250 cm

 

 

Niestety tego produktu nie można dostarczyć standardową firmą kurierską. Cena transportu może więc zależeć od wagi, wymiarów przesyłki, czy rodzaju zamawianych produktów. Cena wysyłki zostanie zatem obliczona podczas składania zamówienia w koszyku.

Możesz skorzystać z opcji rezerwacji w każdym z naszych sklepów HECHT - specjalistów ogrodniczych. Rezerwacje są zawsze bezpłatne. Towar będzie gotowy do odbioru, a nasi technicy sprzedaży zapewnią pełne wsparcie w przypadku dalszych pytań lub szkolenia z prawidłowego użytkowania produktu.

Czytaj dalej

Dane techniczne

Szerokość 190 cm
Wysokość 195 cm
Długość 250 cm
Powierzchnia 4,93 m2
Rama aluminiowa 1 mm
Czytaj dalej