Pokaż kategorie

Pergola - HECHT PERGOLA 4x3

Luksusowa pergola ogrodowa. Trwała konstrukcja aluminiowa, podstawa 4 x 3 m, wysokość 207 cm. Zadaszenie 160 g poliester. Pełny opis ▼

Cena z VAT 2 599.00 zł

Cena bez VAT 2 113.01 zł

Dostępny - natychmiast dostępne

Pokaż dostępność w sklepach

+ -
Santander

Porównaj produkty

Kod towaru: HECHTPERGOLA4X3
Gwarancja: 24 miesiące

Pergola - HECHT PERGOLA 4x3 Pergola - HECHT PERGOLA 4x3

Opis przedmiotu

Korzyści

- Luksusowa pergola ogrodowa
- Trwała aluminiowa konstrukcja
- Podstawa 4 x 3 m
- Wysokość 207 cm
- Zadaszenie z poliestru 160 g

Luksusowa pergola ogrodowa zapewni Ci przyjemny cień w upalne lato. Solidna rama wykonana jest z lekkiego aluminium z trwałą powłoką malowaną proszkowo. Nogi wykonane są z profilu 1,5 mm 10 x 10 cm, z podstawami kotwiącymi o wymiarach 20 x 20 cm. Zadaszenie wykonane z 160 g poliestru które przymocowane jest do 7 drążków mocowanych w ruchomych zawiasach. Pozwala to na łatwą obsługę zadaszenia w razie potrzeby.

Podstawa pergoli ma wymiary 400 x 300 cm, wysokość pergoli to 207 cm.

W ostatnich latach pogoda staje się coraz bardziej nieprzewidywalna, tropikalne upały przeplatają się z burzami i trzeba to wziąć pod uwagę przy wyborze akcesoriów ogrodowych. Rozciągnięta pergola latem zapewnia przyjemny cień do odpoczynku. Przy silnym wietrze możesz ponownie złożyć zadaszenie w kilka sekund, aby zapobiec uszkodzeniu pergoli. Równie łatwo można całkowicie zdjąć zadaszenie np. na zimę, a tym samym przedłużyć jej żywotność.


Niestety tego produktu nie można dostarczyć standardową firmą kurierską. Cena transportu może więc zależeć od wagi, wymiarów przesyłki, czy rodzaju zamawianych produktów. Cena wysyłki zostanie zatem obliczona podczas składania zamówienia w koszyku.

Możesz skorzystać z opcji rezerwacji w każdym z naszych sklepów HECHT - specjalista ogrodnictwa. Rezerwacje są zawsze bezpłatne. Towar będzie gotowy do odbioru, a nasi technicy sprzedaży zapewnią pełne wsparcie w przypadku dalszych pytań lub szkolenia z prawidłowego użytkowania produktu.

 

Czytaj dalej


Powiązane towary 1

Pawilon ogrodowy - HECHT GAZEBO 34

Pawilon ogrodowy - HECHT GAZEBO 34

Pawilon ogrodowy o solidnej aluminiowej i stalowej konstrukcji. Wymiary 4 x 3 m. Pokrycie poliestrowe.


1 599.00 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacionarnych