Pokaż kategorie

HECHT 8616 SE - zamiatarka

Zamiatarko odśnieżarka 3w1 4-suwowy silnik OHV, Moc 4,9 KM, Szerokość robocza 55/61/62 cm Waga 72 kg, 4 biegi do przodu, 2 biegi do tyłu, starter elektryczny z sieci 230V/50Hz oraz światło. W zestawie tylko szczotka do zamiatania. Pełny opis ▼

Cena z VAT 3 269.00 zł

Cena bez VAT 2 657.72 zł

Chwilowo niedostępny

Przepraszamy, ale produkt nie jest w tej chwili dostępny. Czy chcesz być informowany o jego dostępności? Aktywuj powiadomienia, aby monitorować dostępność, a otrzymasz wiadomość, gdy tylko towary będą dostępne.

Podobne produkty dostępne w e-sklepie

W tej kategorii nie ma jeszcze produktów.

Zobacz dostępność Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT8616SE
Gwarancja: 24 miesiące

Opis towarów

Zamiatarka spalinowa z napędem HECHT 8616 SE jest rozszerzoną wersją udanego i popularnego modelu HECHT 8616, którą wyposażono dodatkowo w starter elektryczny oraz lampę. Start odbywa się przez podłączenie urządzenia do sieci 230 V / 50 Hz lub ręcznie. Rozruch elektryczny docenisz szczególnie w miesiącach zimowych, gdzie wystarczy podłączyć maszynę za pomocą przedłużacza do standardowego gniazdka. Jedno naciśnięcie przycisku startu spowoduje rozruch zimnego silnika, po czym można odłączyć kabel zasilania od urządzenia. Gdy silnik będzie już wystarczająco rozgrzany, rozruch ręczny nie będzie już stanowił żadnego problemu.

Zamiatarka HECHT 8616 SE jest urządzeniem wielofunkcyjnym, którego możemy używać przez cały rok do oczyszczania chodników, dróg i innych obszarów wokół domu. Dzięki genialnie prostemu systemowi wymiany akcesoriów, w jednej chwili możemy zamienić szczotki na adapter do odśnieżania lub pług. Szczotki mogą być również rozszerzone o pojemnikiem na odpady. Z silnikiem Hecht OHV o mocy 4,9 KM, w połączeniu z dużymi kołami o głębokim bieżniku, urządzenie idealnie sprawdza się w zimowych warunkach, a do wyjątkowo trudnego zaśnieżonego terenu zaprojektowano łańcuchy na koła, dla jeszcze lepszej przyczepności do podłoża. HECHT 8616 SE posiada 4 biegi jazdy do przodu, oraz 2 biegi jazdy do tyłu. Szerokość robocza zamiatarki z zainstalowanymi szczotkami wynosi 62 cm. Przy zmianie adaptera na pług (opcjonalnie), szerokość robocza to 61 cm. Pług idealnie sprawdza się do odśnieżania resztek śniegu, pozostałych po pracy odśnieżarki. Kolejnym adapterem opcjonalnym jest pojemnik na odpady za pomocą, którego w łatwy sposób zbierzesz śmieci oraz liście wymiecione przez szczotki. Aby wymieść zanieczyszczenia w trudno dostępnych miejscach np. w rogach, wystarczy odpowiednio ustawić kierunek zamiatania szczotek.

* Dane techniczne o mocy silników mierzone są według normy SAE J1940. Dla dokładnego porównania mocy silnika skorzystaj z informacji o pojemności i typie silnika.

Akcesoria


Dużą zaletą jest możliwość podłączenia opcjonalnych akcesoriów. Dzięki temu możemy używać urządzenie przez cały rok, a pod pewnymi względami, HECHT 8616 SE przewyższa wiele odśnieżarek innych producentów. Przede wszystkim jest to zdolność łączenia adapteru typu pług, za pomocą którego, pozbędziemy się pierwszej warstwy śniegu, ze szczotkami, którymi zbierzemy pozostałe resztki, pozostawiając chodnik w idealnej czystości.

Drugą opcją jest wymiana szczotek na dwustopniową odśnieżarkę, która poradzi sobie nawet z mocno ubitym śniegiem. Tej odśnieżarce nie brakuje niczego, co posiadają konwencjonalne odśnieżarki, które wyposażone są w stalową obudowę, wysokiej jakości stalowe noże ślimakowe, jak również obrotowy komin sterowany bezpośrednio przez operatora. Regulowane podkładki instalowane do adapterów odśnieżających w produktach HECHT są już głębokim standardem. Większość odśnieżarek na rynku nie przewiduje możliwości podłączenia dodatkowych adapterów do urządzenia. Tutaj po raz kolejny z pomocą przychodzi możliwość zmiany akcesoriów na pług śnieżny, za pomocą którego zbierzemy resztki śniegu, by ostatecznie dokończyć dzieła szczotkami, pozostawiając idealnie czysty chodnik. Dzięki regulowanym podkładkom nie musisz obawiać się uszkodzenia noży ślimakowych czy porysowania nawierzchni, gdyż dzięki nim pracują one zawsze tuż nad nawierzchnią, nie powodując żadnych uszkodzeń. Podkładki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego eliminując ryzyko zarysowań podczas kontaktu z podłożem. Nieocenionym atrybutem HECHT 8616 SE jest również elektryczny starter oraz lampa umożliwiająca nam pracę w długie zimowe wieczory.

W zestawie tylko szczotka do zamiatania.

 

 

 

Czytaj dalej

Dane techniczne

Moc silnika wg normy SAE J1940 4,9 KM
Pojemność silnika 196 cm3
Napęd Tak
Waga 72 kg
Silnik HECHT OHV 4-suwowy
Starter elektryczny Tak
Moc 6,5 KM
Szerokość robocza 55 / 61 / 62 cm
Prędkość szczotki 570 obr/min
Ilość biegów do przodu 4
Ilość biegów do tyłu 2
Číst více


Powiązane towary 2

HECHT 8101 S - zamiatarka

HECHT 8101 S - zamiatarka

Zamiatarka spalinowa z silnikiem OHV, 4-suwowy, pojemność 173 cm³, moc 5 KM, szerokość robocza 100 cm, prędkość szczotki 180-350 obr/min, waga 82 kg, 3 biegi do przodu oraz 1 do tyłu. Regulowana prędkość szczotki, starter elektryczny z akumulatora


4 179.00 zł z VAT
Chwilowo niedostępny
HECHT 8101 - zamiatarka

HECHT 8101 - zamiatarka

Zamiatarka spalinowa wyposażona w silnik OHV, 4-suwowy, pojemność 173 cm3, moc 5 KM, szerokość robocza 100 cm, prędkość szczotki 180-350 obr/min, waga 79 kg, 3 biegi do przodu oraz 1 do tyłu. Regulowana prędkość szczotki


3 629.00 zł z VAT
Chwilowo niedostępny