Pokaż kategorie

Zamiatarka - HECHT 8616 SE

Urządzenie wielofunkcyjne (szczotka zamiatająca, pług lub odśnieżarka) z napędem. Silnik Hecht OHV. Rama (szer.) 55 / 61 / 62 cm. El. rozrusznik. Waga 69 kg.  Pełny opis ▼

Cena z VAT 3 199.99 zł

Cena bez VAT 2 601.62 zł

Dostępny w sklepach HECHT

Pokaż dostępność w sklepach

Santander
Kup na raty

Wybierz opcję, która Ci odpowiada
Np. 320.00 zł + 10 ⨯ 320.00 zł

Oblicz

Zobacz dostępność Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT8616SE  |  Gwarancja: 24 miesiące

Opis przedmiotu

Korzyści

  • Łatwa i szybka przemiana na odśnieżarkę, pług i z zamiatarkę ze zbieraniem brudu w zależności od potrzeb
  • Bardzo łatwy w obsłudze
  • Niezawodny rozrusznik silnika elektrycznego z podłączeniem 230 V
  • Wysokiej jakości mocny silnik i solidna prosta konstrukcja
  • Łatwa regulacja szczotki w lewo, w środku i w prawo
  • Skrzynia 4-biegowa do przodu / 2-biegowa do tyłu
  • Całoroczne użytkowanie, w tym odśnieżanie
  • Nowoczesne oświetlenie LED do użytku przez cały dzień, nawet w miesiącach zimowych
  • Regulowana szczotka doskonale zamiata nawet na nierównych powierzchniach i nie rysuje powierzchni
  • Mocny i niezawodny silnik Hecht z doskonałym rozruchem nawet w niskich temperaturach

Zamiatarka silnika rotacyjnego HECHT 8616 SE to rozszerzona wersja udanej i popularnej linii modeli zamiatarek HECHT 8616, w porównaniu do wersji SE uzupełnia elektryczny rozrusznik i reflektor . Start odbywa się poprzez podłączenie do sieci 230V/50Hz lub ręcznie. Rozruch elektryczny docenisz szczególnie w miesiącach zimowych, kiedy wystarczy podłączyć maszynę do standardowego gniazdka za pomocą przedłużacza, zimny silnik możesz uruchomić po prostu naciskając przycisk i odłączając kabel po uruchomieniu. Przy ciepłym silniku nie ma problemu ze startem poprzez pociągnięcie drążka rozrusznika po krótkich przerwach.

Zamiatarki silnikowe serii HECHT 8616 to prawdziwie wielofunkcyjne urządzenia, które poradzi sobie z całorocznym sprzątaniem chodników, ścieżek i innych obszarów wokół Twojego domu. Dzięki genialnie prostemu systemowi wymiany akcesoriów, w ciągu jednej minuty zmienisz go z zamiatarki w pełnoprawną odśnieżarkę lub płóg - lemiesz. Samą szczotkę obrotową można również uzupełnić o zamiatarkę. Dzięki silnikowi Hecht OHV o mocy nominalnej 3,6 kW w połączeniu ze stosunkowo dużymi kołami bieżnikowanymi, ma doskonałą przyczepność w terenie, a w przypadku słabej przejezdności koła można dodatkowo uzupełnić o łańcuchy śniegowe w warunkach zimowych. Dostępne są cztery prędkości do jazdy do przodu, dwie do jazdy do tyłu. Maszyna z zamontowaną szczotką obrotową ma szerokość roboczą 62 cm. Szczotka może być uzupełniona o lemiesz (akcesorium opcjonalne) o szerokości 61 cm, nadający się np. do odśnieżania śniegu, szczotka za pługiem zajmie się resztą czyszczenia. Kolejnym opcjonalnym akcesorium jest wspomniany wcześniej kosz na śmieci, do którego wygodnie zbierzesz zamiecione śmieci i liście. W przypadku zamiatania w trudno dostępnych zakamarkach kierunek nachylenia szczotki można kontrolować bezpośrednio z pozycji roboczej.

Akcesoria opcjonalne

Dużą zaletą jest możliwość podłączenia opcjonalnych akcesoriów. Dzięki temu zamiatarkę naprawdę będziesz używać przez cały rok i pod pewnymi względami przewyższą nawet niejedną odśnieżarkę. Przede wszystkim jest to możliwość podłączenia lemiesza, którym z grubsza odgarniasz warstwę śniegu i szczotkujesz za lemieszem, aby zmieść wszystkie resztki śniegu, aby chodnik był całkowicie czysty.

Drugą opcją jest zmiana szczotki w pełnowartościową, dwustopniową odśnieżarkę, która poradzi sobie również z ubitym śniegiem. Nożycom tej odśnieżarki nie brakuje niczego, co mają konwencjonalne dwustopniowe odśnieżarki, wyposażona jest w wytrzymałą stalową obudowę, wysokiej jakości zębaty świder stalowy, a także obrotowy stalowy komin sterowany bezpośrednio ze stanowiska operatora. W dwustopniowych odśnieżarkach HECHT regulowane ślizgacze są rzeczą oczywistą. Jednak to, czego nie znajdziesz w konwencjonalnej odśnieżarce, to możliwość wymiany narzędzia. Tutaj znowu jest świetna okazja, aby z grubsza rozbić śnieg nożem, a następnie zmieść resztki szczotką. Dzięki regulowanym ślizgaczom nie musisz się martwić o używanie przecinarki nawet na kostce brukowej, prawidłowo ustawione ostrza zawsze przesuwają się tuż nad powierzchnią i nie ma ryzyka uszkodzenia. Dodatkowo ślizgacze wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dlatego kostka nigdy nie zetknie się z metalowymi częściami, które mogłyby pozostawić na niej rysy lub ślady rdzy. Jednocześnie, zwłaszcza zimą, zimą w pełni docenisz elektryczny rozruch, a przy krótkich zimowych dniach przyda się również reflektor.

Czytaj dalej

Dane techniczne

Rodzaj silnika spalinowy
typ silnika HECHT OHV 4-suwowy
Pojemność silnika 196 cm3
Moc silnika wg normy SAE J1940 4,9 KM
Moc 6,5 KM
Napęd Tak
Waga 72 kg
Starter elektryczny Tak
Szerokość robocza 55 / 61 / 62 cm
Prędkość szczotki 570 obr/min
Ilość biegów do przodu 4
Ilość biegów do tyłu 2
Czytaj dalej


Powiązane towary 5

Zamiatarka - HECHT 8101 S

Zamiatarka - HECHT 8101 S

Zamiatarka spalinowa z silnikiem OHV, 4-suwowy, pojemność 173 cm³, moc 6,5 KM, szerokość robocza 100 cm, prędkość szczotki 180-350 obr/min, waga 82 kg, 3 biegi do przodu oraz 1 do tyłu. Regulowana prędkość szczotki, starter elektryczny z akumulatora


4 299.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych
Zamiatarko-odśnieżarka - HECHT 8680SE

Zamiatarko-odśnieżarka - HECHT 8680SE

Maszyna wielofunkcyjna (obrotowa szczotka, pług) z napędem. Silnik Hecht OHV. Szerokość robocza 80 cm. El. rozrusznik Waga 80 kg.


3 499.99 zł z VAT
Gdzie kupić?
Zamiatarka - HECHT 8101

Zamiatarka - HECHT 8101

Zamiatarka spalinowa wyposażona w silnik OHV, 4-suwowy, pojemność 173 cm3, moc 5 KM, szerokość robocza 100 cm, prędkość szczotki 180-350 obr/min, waga 79 kg, 3 biegi do przodu oraz 1 do tyłu. Regulowana prędkość szczotki


3 999.99 zł z VAT
Gdzie kupić?
Zamiatarka - HECHT 8101 BS

Zamiatarka - HECHT 8101 BS

Zamiatarka spalinowa wyposażona w silnik Briggs&Stratton, 4-suwowy, pojemność 161 cm³, moc 3,7 KM, szerokość robocza 100 cm, prędkość szczotki 180-350 obr/min, waga 76 kg, 3 biegi do przodu oraz 1 do tyłu. Regulowana prędkość szczotki


4 799.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych
Zamiatarka spalinowa 2 in 1 - HECHT 8615

Zamiatarka spalinowa 2 in 1 - HECHT 8615

Maszyna wielofunkcyjna (szczotka obrotowa, grabie lub odśnieżarka) z napędem. 4-suwowy silnik Hecht OHV o pojemności 196 cm3. Szczotka obrotowa szerokość 60 cm, odśnieżarki 55 cm. Waga 69 kg.


2 499.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych Darmowa dostawa