Pokaż kategorie

HECHT 1440 - kosa akumulatorowa

Kosa akumulatorowa, akumulator ACCU Li-ION DC 40V, 4Ah., szerokość z tarczą 25,4 cm, szerokość z głowicą 30 cm, waga 5,5 kgBRAK AKUMULATORA I ŁADOWARKI W ZESTAWIE Pełny opis ▼

Cena z VAT 699.00 zł

Cena bez VAT 568.29 zł

Podobne produkty dostępne w e-sklepie

W tej kategorii nie ma jeszcze produktów.

Zobacz dostępność Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT1440
Gwarancja: 24 miesiące

HECHT 1440 - kosa akumulatorowa HECHT 1440 - kosa akumulatorowa

Opis towarów

Akumulatorowa wykaszarka HECHT 1440 w porównaniu do konwencjonalnego silnika cechuje się cichą pracą bez emisji spalin. Podczas pracy nie będzie przeszkadzać sąsiadom uciążliwym hałasem czy spalinami wydobywającymi się z układu wydechowego.

Z wagą zaledwie 5,5 kg, szybko stanie się twoim ulubionym pomocnikiem, który znacznie ułatwi koszenie trawy w miejscach, gdzie dostęp dla konwencjonalnych urządzeń jest znacznie utrudniony, między innymi na stokach, w rowach lub między ozdobnymi krzewami.

Głowica tnąca o szerokości 30 cm może być również wykorzystana do koszenia przerośniętej trawy, dodawany do zestawu metalowy nóż o szerokości 25,4 cm bez problemu poradzi sobie z młodymi drzewkami, lub rozrastającymi się krzewami malin.

BRAK AKUMULATORA I ŁADOWARKI W ZESTAWIE

Program ACCU 5040


Ten produkt jest częścią programu ACCU Program 5040, z którym masz niepowtarzalną okazję, aby uruchomić kilka różnych typów narzędzi na jednej baterii, a tym samym znacznie zaoszczędzić pieniądze. Wszystkie produkty oznaczone ikoną ACCU program 5040 są w pełni kompatybilne z akumulatorem 005050B i 005025B.
Akumulatory i ładowarka są częścią zestawu niektórych kosiarek wchodzących w skład Accu program 5040, można je również zakupić oddzielnie. Największą zaletą takiego rozwiązania jest duża oszczędność przy zakupie wysokiej jakości akumulatora li-ion. Nie wydawaj pieniędzy na kilka rodzajów urządzeń z różnymi akumulatorami, które przez większość okresu swojej przydatności będą leżały odłogiem w garażu

 

 

Czytaj dalej

Dane techniczne

Waga 5,5 kg
Bateria DC 40 V, 4 Ah
Szerokość 30 cm
Bateria i ładowarka w zestawie Nie dołączone
Číst více