Pokaż kategorie

Elektryczny motocykl nie tylko dla młodzieży

22. 07. 2024

Młodzi pasjonaci motoryzacji powyżej 15 roku życia, uważajcie! W naszej ofercie pojawiła się nowość, motocykl elektryczny HECHT STRATIS, zaprojektowany specjalnie dla Was! Ten motocykl został zaprojektowany jako motocykl sportowy i jest napędzany przez mocny silnik 2000 W i akumulator Li-ion 72 V / 20 Ah. Dzięki tej kombinacji możesz cieszyć się zasięgiem do 65 km na jednym ładowaniu, co jest więcej niż wystarczające, aby odkrywać nowe miejsca.

A to jeszcze nie wszystko! HECHT STRATIS jest również wyposażony w hamulce tarczowe, aby zapewnić bezpieczne hamowanie, gdy tylko tego potrzebujesz. Dzięki prędkości maksymalnej 45 km/h możesz cieszyć się jazdą pełną radości i zabawy.

Dzięki sportowemu wyglądowi i mocnemu silnikowi, HECHT STRATIS jest idealny dla młodych entuzjastów, którzy chcą zasmakować nieco adrenaliny podczas jazdy. To świetny wybór dla każdego, kto chce odkrywać świat na dwóch kółkach.

 

Dodatkowo, dzięki HECHT STRATIS nie musisz się martwić o wysokie koszty paliwa. Wręcz przeciwnie, w konstrukcji motocykla zastosowano nowoczesny napęd akumulatorowy, który obniża koszty eksploatacji, a jednocześnie jest przyjazny dla środowiska. Nie musisz szukać najbliższej stacji benzynowej, wystarczy podłączyć motocykl do gniazdka elektrycznego i w ciągu 4 godzin bateria jest w pełni naładowana.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji, osiąganej prędkości maksymalnej i zasięgowi, HECHT STRATIS zadowoli z pewnością niejednego początkującego motocyklistę, który chce szlifować swoje umiejętności jazdy na jednośladzie. HECHT STRATIS posiada homologację drogową jako dwuosobowy, a dzięki ograniczeniu prędkości maksymalnej do 45 km/h można nim jeździć od 15 roku życia z prawem jazdy kategorii AM.

Do sprzedaży trafi już w kwietniu 2023 roku, dzięki czemu będzie można w pełni cieszyć się nadchodzącym sezonem.

Więcej informacji TUTAJ

Czy ten artykuł był dla ciebie interesujący?
Udostępnij.