Pokaż kategorie

Przedstawiamy karmy premium Prominent!

15. 04. 2024

Pełnowartościowa karma Prominent już dostępna w Hecht! 

Dbanie o zdrowie i kondycję Twojego pupila to nie tylko regularne wizyty u weterynarza, szczepienia czy długie spacery. Jedną z ważniejszych kwestii, która decyduje o zadowoleniu Twojego zwierzaka, jest to co podajesz mu jako posiłek. Warto pomyśleć, o tym, by karma, którą spożywa pies lub kot, była sycąca, pełnowartościowa  i dostosowana do jego aktywności i wieku.  

 
 
Karmy Prominent będą doskonałym wyborem – receptura została starannie wyselekcjonowana i stworzona z myślą o potrzebach kotów i psów, zarówno małych jak i dużych, szczeniaków i seniorów. W składzie karmy na próżno szukać konserwantów czy dodatkowych substancji chemicznych, dzięki czemu zminimalizowane zostało ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. W procesie produkcji zastosowano technologię dodawania surowego, rozdrobnionego mięsa, dzięki czemu karma ma doskonały smak, a także zawartość naturalnych witamin i aminokwasów została zmaksymalizowana i nie ma konieczności kupowania dodatkowych suplementów diety dla zwierząt. 

 

Od dzisiaj, tj. 04.06.2022 r., karma Prominent dostępna jest w naszych sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej karmy dla psów lub karmy dla kotów.  
 
Produkty dostępne w sprzedaży: 

  • Karma Prominent dla kotów: 
  1. Karmy suche: 

Kitten - Kompletna karma dla kociąt do 12. miesiąca życia, ciężarnych i karmiących kotek. Można ją także podawać kotom niedokarmionym, ponieważ jest to karma o wyższej zawartości tłuszczów i białek. Karma zawiera m.in. świeżą wątróbkę wieprzową, suszone mięso ryby, olej z łososia, korzeń juki i ryż. 

Sterilized - Kompletna karma dla kotów dorosłych z nadwagą i kotów po sterylizacji. Karma ta polecana jest dla tych kotów z uwagi na niższą zawartość tłuszczów. Karma zawiera m.in. suszone mięso z kurczaka, świeżą wątróbkę wieprzową, ryż pełnoziarnisty i korzeń juki.  

Senior - Kompletna karma dla kotów dorosłych z nadwagą i kotów starszych. Przeznaczona jest dla kotów powyżej 10. roku życia, jednak moment w którym należy przejść na podawanie tej karmy zależy od rasy i wielkości kota. Obniżona zawartość tłuszczów, co ułatwia proces trawienia. Karma o obniżonej zawartości również białek pochodzenia zwierzęcego, które zostały zastąpione błonnikiem, ułatwiającym trawienie. Karma zawiera m.in. suszone mięso z kurczaka, korzeń cykorii i korzeń juki.  

Adult Chicken - Kompletna karma dla kotów dorosłych od około 1. roku życia. Karma ta może być podawana kotom jako karma light. Karma zawiera m.in. suszone mięso z kurczaka, ryż i siemię lniane.  

Adult Salmon - Kompletna karma dla kotów dorosłych  od około 1. roku życia. Karma o wyższej zawartości tłuszczów polecana dla kotów z alergią na mięso kurczaka lub z problemami ze skórą lub sierścią, ponieważ przy dłuższym stosowaniu łosoś pozytywnie wpływa na futro. Karma zawiera m.in. świeże mięso z łososia, suszone mięso z kurczaka, olej z łososia i siemię lniane.  
 

2. Karmy mokre (puszki):  

Chicken – Zawiera mięso z kurczaka. 

Fish – Zawiera mięso ryby i z kurczaka. 

Beef – Zawiera mięso wołowe i z kurczaka. 
 

  • Karma Prominent dla psów: 
  1. Karmy suche: 

Active - Kompletna karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Przeznaczona przede wszystkim dla psów aktywnych, psów służbowych i psów obronnych  - jednym słowem dla wszystkich psów o zwiększonej aktywności fizycznej. Z uwagi na wyższą zawartość tłuszczów i białek, co sprzyja nabieraniu przez psa masy ciała i sił, karmę tę można podawać także psom z niedowagą. Karma zawiera m.in. świeże mięso drobiowe, suszone mięso ryby, olej z łososia i rozmaryn. Nie zawiera glutenu. 

Sensitive - Kompletna karma dla dorosłych psów wszystkich ras o wrażliwym  układzie pokarmowym. Podobnie jak karma dla psów seniorów, karma ta posiada obniżoną ilość białek pochodzenia zwierzęcego. Karma zawiera m.in. świeże mięso jagnięce, suszone mięso z kurczaka, ryż i olej z łososia. 

Senior - Kompletna karma dla dorosłych psów z nadwagą i psów starszych. U dużych ras za seniorów uważa się osobniki od około 8. roku życia, natomiast w przypadku ras mniejszych osobniki od około 10.roku życia. Karma zawiera m.in. świeże mięsa drobiowe, wieprzowe i wołowe, kukurydzę i korzeń juki.  

Adult Mini – Kompletna karma dla dorosłych psów małych ras. Karma zawiera m.in. świeże mięso wieprzowe i wołowe, suszone mięso z kurczaka, olej z łososia i korzeń cykorii. (dostępne wkrótce) 

Adult – Kompletna karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Karma zawiera m.in. świeże mięso drobiowe i wołowe i kiełki pszenicy. 

Adult Large Breed - Kompletna karma dla dorosłych psów dużych ras od około 2. roku życia. Karma ta różni się od karmy Adult wielkością cząsteczek jedzenia.  

Puppy - Kompletna karma dla szczeniąt, ciężarnych i karmiących suk wszystkich ras. Karma zawiera m.in. świeże mięso drobiowe i wołowe, suszone mięsi drobiowe, olej z łososia i korzeń juki.  

Junior Large Breed - Kompletna karma dla młodych psów dużych i olbrzymich ras osiągających w dorosłym życiu wagę 35 kg i więcej. Karmę tę zaleca się podawać szczenięciu od około 5. miesiąca życia. Karma o zwiększonej zawartości składników wspomagających odżywianie stawów, aby w okresie intensywnego wzrostu dostarczyć psu wszystkich składników odżywczych, jakich potrzebuje. Zawiera m.in. świeże mięso wieprzowe i wołowe, suszone mięso drobiowe, kiełki pszenicy, olej z łososia i korzeń cykorii.  

2. Karmy mokre (puszki): 

Beef Liver – Zawiera wołowinę, wieprzowinę, drób i wątrobę wieprzową.  

Lamb Rice – Zawiera jagnięcinę, drób, wieprzowinę i ryż. 

Chicken Turkey – Zawiera drób i mięso z indyka. 

Venison – Zawiera dziczyznę, wołowinę i drób.  

 

 Spróbuj, a przekonasz się, że Twój czworonożny przyjaciel pokocha tę karmę! 


 

 

 

Czy ten artykuł był dla ciebie interesujący?
Udostępnij.