Pokaż kategorie

Towary drożeją na rynku. Ale my NADAL UTRZYMUJEMY NISKIE CENY HECHT!

16. 04. 2024

Widać to wszędzie: ten rok jest rokiem rekordowo wysokiej inflacji, a w przyszłym roku oczekuje się, że inflacja będzie jeszcze wyższa. Nie tylko w Polsce prawie wszystkie towary podrożały. Od zwykłego jedzenia, przez elektronikę, po samochody. Ponadto często brakuje towarów w sklepach stacjonarnych i e-sklepach, z powodu załamującego się transportu morskiego i kolejowego towarów.

Przyczyną bezprecedensowego wzrostu cen jest przede wszystkim ogromny wzrost cen surowców do produkcji. Wszystko z metali, tworzyw sztucznych i drewna podrożało. Na przykład cena rynkowa stali jest obecnie dwukrotnie wyższa niż rok temu. A tworzywa sztuczne są na świecie tak rzadkim materiałem, że według Financial Times ich cena osiągnęła najwyższy poziom od sześciu lat (ceny materiałów i produktów z tworzyw sztucznych wzrosły o 25 do 63%). W porównaniu do 2020 r. ceny transportu morskiego gwałtownie wzrosły  – armatorzy podnieśli ceny nawet siedmiokrotnie… .

Perspektywy na koniec tego roku, a także na cały nadchodzący rok nie są wcale optymistyczne. Według wszystkich wskaźników wydaje się, że kolejny ogólny wzrost cen jest pewny.

Jednak co w tej chwili jest dla Ciebie ważne: cały asortyment sieci sklepów HECHT - specjalista ogrodnictwa i naszego e-sklepu www.hechtpolska.pl NIE WZROŚNIE DO KOŃCA TEGO ROKU.

Mimo, że dotykają nas również wyżej wymienione negatywne zjawiska gospodarcze, utrzymujemy dla Państwa niskie ceny Hecht, dzięki ogromnym zapasom i dalekowzroczności naszych menedżerów produktów podczas wiosennego towarowania. Jeszcze lepsze ceny znajdziesz w ramach naszej Wielkiej Jesiennej Wyprzedaży! Teraz po prostu masz szansę zaoszczędzić dużo pieniędzy kupując u nas!

Niestety nie będziemy w stanie się obronić przed wzrostem cen w przyszłości...

Czy ten artykuł był dla ciebie interesujący?
Udostępnij.