Inteligentna pielęgnacja trawnika: Przestań kosić i zacznij żyć!

26. 07. 2023

Inteligentna pielęgnacja trawnika: Przestań kosić i zacznij żyć!

Twój czas jest cenny i na pewno chcesz go przeznaczyć na coś innego jak monotonne koszenie. Wyobraź sobie, że możesz wrócić do domu i cieszyć się pięknym i wypielęgnowanym trawnikiem bez konieczności podejmowania jakiegokolwiek wysiłku ...

Kosiarki automatyczne HECHT można łatwo zaprogramować zgodnie z potrzebami. Możesz ustawić czas koszenia na poszczególne dni tygodnia i pozwolić im pracować dokładnie według Twojego harmonogramu. Możesz dokonywać ustawień nie tylko bezpośrednio na panelu kosiarki, ale także w aplikacji ze smartfona lub iPhone'a, dzięki technologii Bluetooth. Wystarczy pobrać aplikację, podłączyć telefon do kosiarki przez Bluetooth i uzyskamy pełną kontrolę nad jej działaniem. Możesz zmieniać ustawienia, rozpoczynać i zatrzymywać koszenie oraz monitorować stan kosiarki, w tym informacje o baterii.

Kosiarka tego typu ładuje się całkowicie autonomicznie i porusza tylko w przestrzeni zdefiniowanej za pomocą aplikacji. W ten sposób kosiarka dokładnie wie, gdzie i jak się poruszać podczas koszenia, dzięki temu systemowi możesz tworzyć wirtualne granice, które kosiarka respektuje. 

Bardzo ważnym elementem jest czujnik uderzenia. Jeśli kosiarka uderzy w cokolwiek w wyznaczonym obszarze, zmienia kierunek jej ruchu i unika ewentualnych uszkodzeń lub blokad. Kosiarka może wykryć przeszkody, takie jak drzewa lub meble ogrodowe zostawione na trawniku podczas koszenia. Daje to pewność, że kosiarka kosi bezpiecznie i wydajnie, nigdzie nie utknie i się nie uszkodzi.

Kosiarki HECHT są również wyposażone w czujnik deszczu. Gdy tylko zacznie padać, kosiarka automatycznie przestaje kosić, wraca do bazy ładującej i czeka na poprawę pogody.

Kosiarka ładuje się sama. Podczas koszenia, jeśli kosiarka wykryje, że moc akumulatora spadła do minimum, podjedzie do bazy ładującej i uzupełni energię. Po zakończeniu ładowania wraca na trawnik i kontynuuje pracę, nie musisz się więc martwić jej ładowanie.

Kosiarka automatyczna jest bardzo cicha, Twój sąsiad prawdopodobnie nawet nie zauważy, że kosi ona w twoim ogrodzie. Z kosiarką automatyczną po prostu zyskujesz wolność, ponad to regularne koszenie gwarantuje, że trawnik jest zawsze w idealnym stanie. 

Nie będziesz już musiał planować i koordynować koszenia w zależności od pogody i czasu wolnego.  Kosiarka automatyczna HECHT nigdy się nie męczy i będzie pracować zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zrelaksuj się i spędź czas na ważniejszych czynnościach, podczas gdy kosiarka zajmie się koszeniem za Ciebie.

Czy ten artykuł był dla ciebie interesujący?
Udostępnij.
Może Cię zainteresować