Pokaż kategorie

Kosiarki spalinowe z napędem

01. 07. 2022

Kosiarki spalinowe z napędem

Oszczędzaj zdrowie i siły z kosiarką spalinową z napędem!


Czy miałeś kiedyś okazję spróbować skosić trawę kosiarką spalinową bez napędu, a potem ten sam teren skosić kosiarką napędową? Różnica jest absolutnie uderzająca i można ją odczuć nawet podczas koszenia na płaskiej powierzchni. Ale różnica jest jeszcze bardziej wyraźna, gdy znajdziesz górkę i masz pełny kosz. Koszenie nawet małego ogrodu to dosłownie ciężka praca.

Pomyśl o emeryturze


Teraz możesz czuć się dobrze i sprawnie, ale za kilka lat zobaczysz pewną zmianę. Szczególnie w kwestii stawów – tak ostrzegają lekarze. Dlaczego by sprzeciwiać się temu stwierdzeniu? Zwolnij. Kosiarki spalinowe z napędem pomagają Ci, poruszając się samodzielnie, nie musisz ich pchać. Naciśnij dźwignię na uchwycie, aby uruchomić kosiarkę i zatrzymaj ją, zwalniając dźwignię. Jeżeli jednak lubisz koszenie jako sport i chcesz utrzymać kondycję na poziomie, który sprawia, że czujesz się świetnie, możesz również pchać ten typ kosiarki po prostych powierzchniach. Kiedy się zmęczysz, możesz użyć napędu.
W miarę rozwoju możesz również wybrać kosiarkę wyposażoną w regulację prędkości, za pomocą której z łatwością dostosujesz prędkość jazdy do swojego tempa chodzenia. Oczywiście możesz polegać na zastosowaniu wysokiej jakości, wytrzymałej skrzyni biegów.

Nasz ulubiony typ kosiarki spalinowej z napędem

Doświadczenie i praktyka innych mogą Ci bardzo pomóc w wyborze odpowiedniego typu kosiarki spalinowej. Jednym z naszych TOP produktów wśród kosiarek spalinowych z napędem jest kosiarka HECHT 548 SW 5w1. Model ten ma szerokość 46 cm, 4-suwowy silnik HECHT o pojemności 135 cm³ i mocy nominalnej 2,4 kW, o pojemności kosza 60 l. Nadaje się do koszenia powierzchni do ok. 1200 m². Ma niskie zużycie paliwa, radzi sobie również z gęstą trawą. Nowy kształt podwozia i nachylenie do przodu stworzone zostało dla idealnego zbierania trawy i koszenia nawet w pobliżu krawężników i innych, trudno dostępnych miejsc.

Zapoznaj się z ofertą specjalną HECHT i wybierz wszystko, czego potrzebujesz do swojego domu w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Czy ten artykuł był dla ciebie interesujący?
Udostępnij.
Może Cię zainteresować

Czeski zespół Samuraisów o narzędziach HECHT 2076 na Dakarze 76

Czeski zespół Samuraisów o narzędziach HECHT 2076 na Dakarze 76

10. 08. 2022

Narzędzia pracy są nieodłączną częścią życia mechaników, ale także kierowców, przynajmniej podczas najbardziej…

Hecht na Dakarze!

Hecht na Dakarze!

20. 01. 2022