Kosiarki spalinowe z napędem

01. 07. 2022

Kosiarki spalinowe z napędem

Oszczędzaj zdrowie i siły z kosiarką spalinową z napędem!


Czy miałeś kiedyś okazję spróbować skosić trawę kosiarką spalinową bez napędu, a potem ten sam teren skosić kosiarką z napędem Różnica jest absolutnie uderzająca i można ją odczuć nawet podczas koszenia na płaskiej powierzchni. Ale różnica jest jeszcze bardziej wyraźna, gdy znajdziesz górkę i masz pełny kosz. Koszenie nawet małego ogrodu to dosłownie ciężka praca.

Pomyśl o emeryturze


Teraz możesz czuć się dobrze i sprawnie, ale za kilka lat zobaczysz pewną zmianę. Szczególnie w kwestii stawów – tak ostrzegają lekarze. Dlaczego by sprzeciwiać się temu stwierdzeniu? Zwolnij. Kosiarki spalinowe z napędem pomagają Ci, poruszając się samodzielnie, nie musisz ich pchać. Naciśnij dźwignię na uchwycie, aby uruchomić kosiarkę i zatrzymaj ją, zwalniając dźwignię. Jeżeli jednak lubisz koszenie jako sport i chcesz utrzymać kondycję na poziomie, który sprawia, że czujesz się świetnie, możesz również pchać ten typ kosiarki po prostych powierzchniach. Kiedy się zmęczysz, możesz użyć napędu.
W miarę rozwoju możesz również wybrać kosiarkę wyposażoną w regulację prędkości, za pomocą której z łatwością dostosujesz prędkość jazdy do swojego tempa chodzenia. Oczywiście możesz polegać na zastosowaniu wysokiej jakości, wytrzymałej skrzyni biegów.

Nasz ulubiony typ kosiarki spalinowej z napędem

Doświadczenie i praktyka innych mogą Ci bardzo pomóc w wyborze odpowiedniego typu kosiarki spalinowej. Jednym z naszych TOP produktów wśród kosiarek spalinowych z napędem jest kosiarka HECHT 548 SW 5w1. Model ten ma szerokość 46 cm, 4-suwowy silnik HECHT o pojemności 135 cm³ i mocy nominalnej 2,4 kW, o pojemności kosza 60 l. Nadaje się do koszenia powierzchni do ok. 1200 m². Ma niskie zużycie paliwa, radzi sobie również z gęstą trawą. Nowy kształt podwozia i nachylenie do przodu stworzone zostało dla idealnego zbierania trawy i koszenia nawet w pobliżu krawężników i innych, trudno dostępnych miejsc.

Zapoznaj się z ofertą specjalną HECHT i wybierz wszystko, czego potrzebujesz do swojego domu w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Czy ten artykuł był dla ciebie interesujący?
Udostępnij.
Może Cię zainteresować