Hecht na Dakarze!

20. 01. 2022

Hecht na Dakarze!

O zaletach narzędzi bezprzewodowych pisaliśmy już wielokrotnie. Kiedy jednak pisaliśmy, że można z nim pracować w dowolnym miejscu bez żadnych ograniczeń co do długości kabli zasilających, to chyba nikomu nie przyszło do głowy, że „gdziekolwiek” może być np. na środku pustyni. I to właśnie podczas jednego z najtrudniejszych testów: Rajdu Dakar 2022.

Wielu fanów sportów motorowych z pewnością zauważyło, że Ollie Roučková wyruszyła w tym roku na maraton Dakar swoim samochodem Suzuki Samurai, który przed wyścigiem dosłownie wyciągnęła z pokrzyw. W końcu, jak stwierdziła sama Ollie Roučková, zbudowali ze złomu „wyścigowy” samochód specjalny, którym naprawdę udało jej się dotrzeć na start wyścigu.

Niezwykle wymagający teren jest ciężką próbą dla wszystkich zespołów. Można więc było przypuszczać, że naprawiony wrak Suzuki Samurai 1.3 napotka wiele problemów. Dlatego wyposażyliśmy czeski zespół Samurai 2022 w nasze narzędzia HECHT. Jak się okazało, podczas zawodów zespół naprawdę napotkał wiele niedogodności. Determinacja nakazywała jednak, aby dotrzeć na metę za wszelką ceną. Nawet wpychając go tam własnoręcznie. Na szczęście nie musieli tego robić i nawet po różnych naprawach "Samik" dojechał o własnych siłach.

Nie ma znaczenia, czy przyjedziesz na 1 czy 128 miejscu. W tak surowym teście sukces polega na tym, że w ogóle dotrzesz do mety.

Gratulacje Ollie!

Czy ten artykuł był dla ciebie interesujący?
Udostępnij.
Może Cię zainteresować