Pokaż kategorie

Kosa elektryczna - HECHT 1445

Silnik elektryczny, moc 1400 W, szerokość 25,4/42 cm, waga 5 kg, dzielony wał, w zestawie tarcza metalowa i głowica żyłkowa oraz pasek na ramię. Pełny opis ▼

Cena z VAT 433.99 zł

Cena bez VAT 352.84 zł

Chwilowo niedostępny

Przepraszamy, ale produkt nie jest w tej chwili dostępny. Czy chcesz być informowany o jego dostępności? Aktywuj powiadomienia, aby monitorować dostępność, a otrzymasz wiadomość, gdy tylko towary będą dostępne.

Podobne produkty dostępne w e-sklepie

W tej kategorii nie ma jeszcze produktów.

Santander
Kup na raty

Wybierz opcję, która Ci odpowiada
Np. 43.40 zł + 10 ⨯ 43.40 zł

Oblicz

Zobacz dostępność Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT1445  |  Gwarancja: 24 miesiące

Kosa elektryczna - HECHT 1445 Kosa elektryczna - HECHT 1445

Opis przedmiotu

HECHT 1445 to elektryczna kosa która nadaje się prac konserwacyjnych w ogrodzie, w miejscach, gdzie nie jest możliwe zastosowanie innych rodzajów kos.
Silnik o mocy 1400 W napędza wysokiej jakości stalowy nóż, który poradzi sobie nawet z wycinką krzewów.
Szerokość robocza noża to 25,4 cm a głowicy żyłkowej 42 cm, do zestawu dołączana jest również głowica żyłkowa, którą można szybko i łatwo wymienić na metalowy nóż. Dzięki temu kosa Hecht 1445 jest wydajnym i poręcznym urządzeniem, odpowiednim do koszenia przy ogrodzeniach, murach, drzewach i tym podobne.

Kosa jest dobrze wyważona, jej waga to jedyne 5 kg, a większość jej masy przenoszona jest za pomocą paską na ramię, dzięki czemu nawet po dłuższej pracy nie męczy dłoni.
Urządzenie posiada łączony wał, który w łatwy sposób można rozłączyć, co umożliwia bezproblemowe transportowanie każdym samochodem.

Elektryczne wykaszarki są bardzo popularne ze względu na ich niskie koszty utrzymania, eksploatacji, stosunkowo cichą pracę i łatwy start.

W opakowaniu oprócz głowicy tnącej dołączony jest również pasek na ramię i metalowa tarcza.

 

Czytaj dalej

Dane techniczne

Rodzaj silnika Elektryczny
Moc 1400 W
Waga 5 kg
Szerokość 42 cm
Czytaj dalej