Pokaż kategorie

Kosiarka wrzecionowa - HECHT 514 PROFI

Kosiarka wrzecionowa, metalowa obudowa, szerokość 46 cm, waga 17,2 kg, kosz 50l, regulacja wysokości 24-75 mm, grubość noża 3 mm, liczba noży 5 szt., bezstykowa technika cięcia Pełny opis ▼

Cena z VAT 579.99 zł

Cena bez VAT 471.54 zł

Dostępny - natychmiast dostępne

Pokaż dostępność w sklepach

+ -
Santander
Kup na raty

Wybierz opcję, która Ci odpowiada
Np. 58.00 zł + 10 ⨯ 58.00 zł

Oblicz

Porównaj produkty

Kod towaru: HECHT514PROFI  |  Gwarancja: 24 miesiące

Kosiarka wrzecionowa - HECHT 514 PROFI Kosiarka wrzecionowa - HECHT 514 PROFI

Opis przedmiotu

Kosiarka wrzecionowa HECHT 514 wykonana z wysokiej jakości metalowej konstrukcji. Za napęd noży odpowiadają duże koła antypoślizgowe wsparte małymi kółkami dla większej stabilności. Wrzeciono wyposażone jest w pięć 3 mm stalowych noży, które precyzyjnie strzygą trawnik na żądaną wysokość od 24 do 75 mm, na szerokości 46 cm. Dzięki wysokiej jakości i dokładnemu ustawieniu wrzeciona, urządzenie jest łatwe i przyjemne w prowadzeniu. Przy wadze sięgającej zaledwie 17,2 kg w prosty sposób utrzymamy doskonały wygląd trawnika, ponadto brak silnika pozwala nam nie tylko używać kosiarki w dowolnym miejscu, ale również zapewnia nam bardzo łatwą obsługę oraz długą żywotność urządzenia. Do zbierania skoszonej trawy posłuży nam 50 l kosz. Łatwo zdejmowany uchwyt doceni każdy, podczas transportu oraz przechowywania kosiarki.

Jeśli chcesz mieć prawdziwie reprezentacyjny trawnik, jego doskonały wygląd osiągniesz jedynie używając kosiarki wrzecionowej. Dowodem jest to, że np. w Anglii inne typy kosiarek, poza kosiarkami wrzecionowymi są praktycznie nieużywane, a koszenie pola golfowego kosiarką inną niż wrzecionową jest tam nie do pomyślenia. Konwencjonalne kosiarki o wysokich obrotach noża powodują często strzępienie końcówek trawy, co prowadzi do jej żółknięcia oraz przesuszenia. W porównaniu do urządzeń silnikowych, kosiarka wrzecionowa starannie przycina trawę, nie powodując jej uszkodzenia. Efektem koszenia wrzecionem jest równo przystrzyżony trawnik, na jego całej powierzchni, i uzyskanie wyglądu trawnika angielskiego. Wrzeciono wyposażone jest w skręcone spiralnie ostrza, które obracają się w sposób zachodzący na siebie, strzygąc trawnik jak nożyczki. Takie działanie nie naraża trawnika na strzępienie, wyrywanie, i nierówne cięcie, jak bywa to przy konwencjonalnych kosiarkach.

Modele wykonane od 2014 roku mają nową, ulepszoną konstrukcję noży (bardziej wykrzywione noże). Dzięki temu koszenie jest dużo łatwiejsze i zapewnia wyższą wydajność.

 

 

Czytaj dalej

Dane techniczne

Kosz 50 l
Waga 17,2 kg
Szerokość 46 cm
Ilość noży 5 szt
Regulacja wysokości 24 - 75 mm
Grubość noża 3 mm
Metalowa obudowa Tak
Czytaj dalej


Powiązane towary 2

Ręczna kosiarka wrzecionowa - HECHT 504

Ręczna kosiarka wrzecionowa - HECHT 504

Kosiarka wrzecionowa, metalowa obudowa, szerokość 40 cm, waga 8,8 kg, kosz 15l, regulacja wysokości 17-43mm, grubość noża 2 mm, liczba noży 5 szt.


259.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych
Ręczna kosiarka wrzecionowa - HECHT 5030

Ręczna kosiarka wrzecionowa - HECHT 5030

Kosiarka wrzecionowa, metalowa obudowa, szerokość 30 cm, waga 7,8 kg, kosz 15l, regulacja wysokości 10-36 mm, grubość noża 2mm, liczba noży 6 szt.


219.99 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych Darmowa dostawa