Pokaż kategorie

Rower elektryczny - HECHT COMPOS BLACK

Składany rower elektryczny z akumulatorem 36 V / 8,8 Ah. Silnik 250 W, koła 20", waga 27 kg, zasięg ok. 55 km. Przednie i tylne światła LED. Pełny opis ▼

Cena z VAT 5 000.00 zł

Cena bez VAT 4 065.04 zł

Chwilowo niedostępny

Przepraszamy, ale produkt nie jest w tej chwili dostępny. Czy chcesz być informowany o jego dostępności? Aktywuj powiadomienia, aby monitorować dostępność, a otrzymasz wiadomość, gdy tylko towary będą dostępne.

Santander
Kup na raty

Wybierz opcję, która Ci odpowiada
Np. 500.00 zł + 10 ⨯ 500.00 zł

Oblicz

Zobacz dostępność Porównaj produkty

Kod towaru: HECHTCOMPOSBLACK  |  Gwarancja: 24 miesiące

Rower elektryczny - HECHT COMPOS BLACK Rower elektryczny - HECHT COMPOS BLACK

Opis przedmiotu

Zalety:

  • Przerzutka Shimano
  • Hamulce tarczowe Tekro
  • przednie i tylne światło LED
  • akumulator litowo-jonowy ukryty w ramce
  • widelec przedniego zawieszenia
  • zasięg ze wspomaganiem silnikiem elektrycznym do 55 km
  • po złożeniu można go łatwo transportować lub przechowywać

Rower elektryczny to nie tylko sprzęt sportowy, ale także wyjątkowy środek transportu.
Składany miejski rower elektryczny
 HECHT COMPOS docenisz podczas jazdy po mieście, ale także podczas wycieczek rowerowych. Rower można wygodnie zapakować do bagażnika samochodu lub przyczepy kempingowej - na krótką wycieczkę, a nawet całe wakacje. Rower HECHT COMPOS jest jednak przeznaczony przede wszystkim do ruchu miejskiego, gdzie z łatwością ominiesz konwoje samochodów i zazwyczaj dotrzesz do celu o wiele minut szybciej niż w przypadku podróży samochodem lub komunikacją miejską. Rower można szybko złożyć kilkoma ruchami, a dzięki temu bez problemu wejdziesz nim do windy, nie będzie ona przeszkadzać nawet w biurze czy w mieszkaniu. Nie musisz nawet zajmować się problemami z parkowaniem. Koniec z problemami z automatami do parkowania czy strefami płatnego parkowania w centrach dużych miast.
To właśnie dzięki tym cechom miejskie e-rowery stają się popularnym środkiem transportu nie tylko dla studentów, są coraz częściej wykorzystywane w dużych miastach przez odnoszących sukcesy biznesmenów, którzy oszczędzają tak wiele cennego czasu.
Akumulator schowany jest w ramie e-roweru, dzięki czemu nigdzie nie przeszkadza. Akumulator można ładować bezpośrednio w rowerze, ale można go łatwo wyjąć, a jeśli przechowujesz rower w miejscu, w którym nie ma prądu, możesz samodzielnie naładować akumulator w domu. Ładowarka jest oczywiście w zestawie. W stelażu akumulator zabezpieczony jest przed kradzieżą zamkiem na klucz.
Silnik i skrzynia biegów są całkowicie schowane w piaście tylnego koła . Silnik elektryczny uruchamia się automatycznie, gdy tylko naciśniesz pedały. Więc e-rower nie działa jak motocykl, ale znacznie pomaga podczas pedałowania . Za pomocą przycisków na lewej kierownicy możesz ustawić 5 poziomów, w których silnik Ci pomoże, lub całkowicie wyłączyć wspomaganie. Z asystą bez problemu wjedziesz na wzgórza, na którym spocą się nawet najtwardsi sportowcy.
Obsługa e-roweru jest łatwa. Wszystkim sterują trzy przyciski na lewej kierownicy. Aby włączyć lub wyłączyć rower elektryczny, naciśnij i przytrzymaj przycisk M; informacje wyświetlane na ekranie można przełączać, naciskając krótko ten przycisk. Następnie użyj przycisków plus/minus (+/–), aby ustawić intensywność wspomagania w pięciu krokach. Naciśnij i przytrzymaj przycisk plus (+), aby włączyć lub wyłączyć reflektor i podświetlenie wyświetlacza. Ciekawą funkcją jest chodzący asystent. Dłuższe wciśnięcie przycisku minus (-) powoduje, że rower po dwóch sekundach przechodzi w tryb wspomagania chodzenia i ruszy z prędkością ok. 6 km/h. Na pewno skorzystasz z tej funkcji, na przykład pchając rower pod górę. Asystent chodzenia jest aktywowany tylko po przytrzymaniu przycisku minus (-). Gdy tylko zwolnisz przycisk, koło natychmiast się zatrzyma.
Reflektor składa się z diody LED o wysokiej jasności. Reflektor zasilany jest baterią, ale dzięki zastosowaniu diod LED pobiera energię niemal znikomą. Pod siedzeniem znajduje się czerwona lampa tylna, która jest zasilana z własnej zintegrowanej baterii.
Rower wyposażony jest w przerzutkę SHIMANO oraz siedmiobiegową kasetę (tzw. siedmiokółka). Przednie i tylne koła hamowane są hamulcami tarczowymi TEKTRO ARIES. Przedni widelec jest amortyzowany , co z pewnością docenisz pokonując kanały i często zaniedbane wyboje na drodze. Koła wykonane są z wytrzymałego stopu aluminium.
HECHT COMPOS jest przygotowany do montażu odpowiednich błotników lub bagażnika tylnego. Całkowita waga koła wraz z akumulatorem to 27 kg.
Akumulator Li-ion ma pojemność 8,8 Ah przy napięciu 36 V. Całkowicie rozładowany akumulator jest w pełni naładowany za pomocą dołączonej ładowarki (w zestawie) w ciągu od 2,5 do 5 godzin. Moc silnika to 250 W. Maksymalna prędkość wspomaganego koła to 25 km/h, po osiągnięciu tej prędkości wspomaganie jest automatycznie wyłączane i ponownie aktywowane, gdy tylko prędkość spadnie poniżej 25 km/h. W ten sposób rower spełnia warunki do jazdy po drogach określone przez obowiązujące przepisy obowiązujące w Czechach i większości innych krajów UE. Zasięg roweru na jednym ładowaniu to około 55 km. Oczywiście rower można eksploatować z wyłączoną asystą, ale trzeba liczyć się z tym, że zintegrowany silnik z tylnymi kołami zębatymi stawia lekki opór podczas jazdy.
Rower HECHT COMPOS został opracowany przede wszystkim z myślą o środowisku miejskim, ale nie oznacza to, że nie można go używać na wycieczki. Rower z pewnością docenią seniorzy, którzy bez problemu mogą wybrać się na zakupy, mailing czy odwiedzić znajomych w sąsiedniej wiosce.
Z wycieczek i jazdy na rowerze mogą wreszcie cieszyć się nawet ci, którzy mają problemy ze zdrowiem lub nie są pewni swojego stanu.
E-rower ma tę zaletę, że nie męczysz się podczas jazdy – możesz bez pocenia się po drodze dojechać do pracy lub szkoły . Rower elektryczny HECHT COMPOS stanie się Twoim pomocnikiem podczas jazdy po mieście, w drodze do pracy, szkoły czy wycieczek przyrodniczych.
Aby jeździć na e-rowerze, nie potrzebujesz prawa jazdy.

Czytaj dalej

Dane techniczne

Rodzaj silnika elektryczny - akumulatorowy
Moc 250 W
Waga 27 kg
Akumulator Li -ion 36 V / 8,8 Ah
Max. obciążenie 127 kg
Koła 20''
Rama aluminowa
Max. zasięg na jednym ładowaniu 55 km
Przednie i tylne oświetlenie TAK - LED
Przerzutki Shimano
Czytaj dalej


Powiązane towary 6

Rower elektryczny - HECHT GRIMIS MATT

Rower elektryczny - HECHT GRIMIS MATT

Rower elektryczny HECHT GRIMIS MATT. Przerzutka Shimano. Przedni regulowany widelec resorowany. Tarcze hamulcowe. Rama aluminiowa 18" z akumulatorem 36 V / 14 Ah. Silnik 250 W, koła 27,5", waga 20,5 kg. Zasięg silnika elektrycznego do 110 km.


4 999.00 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych
Rower elektryczny - HECHT PRIME SHADOW

Rower elektryczny - HECHT PRIME SHADOW

Miejski e-rower HECHT PRIME. Akumulator litowo-jonowy 36 V / 10, Ah. Silnik 250 W. Koła 26", waga 25,2 kg. Rama aluminiowa. 


4 499.00 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych
Rower elektryczny - HECHT PRIME RED

Rower elektryczny - HECHT PRIME RED

Miejski e-rower HECHT PRIME. Akumulator litowo-jonowy 36 V / 10, Ah. Silnik 250 W. Koła 26", waga 25,2 kg. Rama aluminiowa. 


4 499.00 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych
Rower elektryczny - HECHT PRIME WHITE

Rower elektryczny - HECHT PRIME WHITE

Miejski e-rower HECHT PRIME. Akumulator litowo-jonowy 36 V / 10, Ah. Silnik 250 W. Koła 26", waga 25,2 kg. Rama aluminiowa. 


4 499.00 zł z VAT
Dostępny do odbioru osobistego Dostępny w sklepach stacjonarnych
Rower elektryczny - HECHT COMPOS GRAPHITE

Rower elektryczny - HECHT COMPOS GRAPHITE

Składany rower elektryczny z akumulatorem 36 V / 8,8 Ah. Silnik 250 W, koła 20", waga 27 kg, zasięg ok. 55 km. Przednie i tylne światła LED. 


4 799.00 zł z VAT 

Chwilowo niedostępny
Rower elektryczny - HECHT GRIMIS WHITE

Rower elektryczny - HECHT GRIMIS WHITE

Rower elektryczny HECHT GRIMIS WHITE. Przerzutka Shimano. Przedni regulowany widelec resorowany. Tarcze hamulcowe. Rama aluminiowa 18" z akumulatorem 36 V / 14 Ah. Silnik 250 W, koła 27,5", waga 20,5 kg. Zasięg silnika elektrycznego do 110 km.


4 999.00 zł z VAT
Dostępny w sklepie internetowym Dostępny w sklepach stacjonarnych Darmowa dostawa